„Olialia“ mergaitė Nerija Paciukonienė tapo Amerikos piliete – pasikeitė vardą ir pavardę

Neria Biel / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-06 15:04
Aštuonerius metus Amerikoje gyvenanti buvusi „Olialia“ mergaitė Nerija Paciukonienė džiaugiasi pagaliau gavusi Amerikos pilietybę.

Dar spalio mėnesį reikiamus egzaminus išlaikiusi N.Paciukonienė prieš kelias dienas atšventė ir oficialią Amerikos pilietybės priėmimo šventę.

Moteris neslepia džiaugsmo, kad po aštuonerių Amerikoje pragyventų metų ji pagaliau tapo Amerikos piliete. „Net mano šypsena šiek tiek suamerikonėjo“, – juokiasi ji.

Kartu su pilietybe Nerija nusprendė pasikeisti ir vardą bei pavardę, kurie labiau bus priimtini amerikiečių ausims. Nuo šiol ji bus nebe Nerija Paciukonienė, o Neria Biel.

„Jau esu Amerikos pilietė ir oficialiai pasikeičiau vardą ir pavardę į Neria Biel. Biel – tai sutrumpinta mano tėčio pavardė. Nuo šios visa mano šeimyna esame Biel“, – Žmonės.lt sakė Neria.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nors su vyru ir dviem vaikais moteris jau prieš aštuonerius metus įsikūrė ir gyvena Amerikoje, kur čia laimę surado ir nemažas būrys lietuvių draugų bei giminaičių, pramogų pasauliu besidomintys ją puikiai atsimena iki šiol: Neria buvo viena pirmųjų erotinių kalendorių modelių, televizijoje vedė loteriją ir muzikinių naujienų laidą, dažnai tapdavo reklaminiu veidu.

2004-aisiais tapo „Vakaro žinių“ mergaite ir  pagrindiniu „Olialia“ mergaičių modeliu, todėl durys į vakarėlius jai tapo atviros, o pasiūlymų fotosesijoms atsirasdavo vis daugiau ir daugiau.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Prieš keletą metų interviu žurnalui „Žmonės“ Neria atvirai papasakojo, kad dėl tapimo „Olialia“ mergaite turėjo didelių abejonių, mat nebuvo „niolikos“ metų.

„Sykį Palangoje sutikau vaikystės draugę Aistę Stonytę. „Nerija, būk „Vakaro žinių“ mergaitė“, – pasiūlė ji. „Gal išprotėjai, – nustebau, – juk aš – sena ištekėjusi moteris, turiu du vaikus!“ Po gimdymo buvau neįtikėtinai liekna, turėjau ilgus juodus plaukus, veide nebuvo nė raukšlelės, bet man vis tiek atrodė, jog netinku modelio darbui. Juk Lietuvoje klesti jaunystės kultas: moteris, turinti vyrą ir vaikų, laikoma pensininke, normaliai gyvenama tik iki trisdešimties, o paskui viskas, taškas – užsirišk skarelę ir marš į sąvartyną... Bet vyras mane labai palaikė, nuolat kartojo: „Tu sutverta modelio darbui, tu labai graži, kur kas gražesnė už gerokai jaunesnes merginas.“ Ir nebesipriešinau“, – atvirame interviu „Žmonėms“ pasakojo Neria.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai