Oksana Pikul: „Žinia apie sulaikytą neblaivią mamą prie BMW vairo – laužta iš piršto“

Oksana Pikul-Jasaitienė su mama Laima / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-22 11:40
Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai, kad Oksanos Pikul-Jasaitienės motina Laima Pikul turi nemalonumų – esą naktį į sekmadienį policijos pareigūnai ją sulaikė prie vairo neblaivią, O.Pikul-Jasaitienė suskubo informaciją neigti. Kaip Žmonės.lt sakė Oksana, naktį jos mama praleido namuose ir neblaivi automobilio nevairavo.

Kaip rašė lrytas.lt, Laima Pikul esą neblaivi vairavo BMW 730 markės automobilį, prie jo vairo pareigūnų buvo sustabdyta Naujojoje Vilnioje. Vėliau informacija buvo patikslinta: pareigūnai sustabdė minėtą automobilį, o kas vairavo – neskelbiama. Aplinkybes aiškinasi pareigūnai. 

Oksana Pikul-Jasaitienė portalą Žmonės.lt patikino, kad informacija apie galimai neblaivią jos mamą prie vairo yra nesąmonė.

„Mano mama visą naktį buvo namuose. Skambinau jai klausti, kur čia naktim važinėja, bet sakė, kad tikrai naktį leido namuose. Pradžioje išsigandau, kas čia galėjo atsitikti, o ji pati tik juokiasi iš tokio pranešimo“, – Žmonės.lt sekmadienį sakė Oksana.

Anot jos, L.Pikul tikrai vairuoja BMW automobilį, bet kitokios markės – turi BMW 325. „Gal ją kažkas su kažkuo supainiojo? Gal kažkokia panaši pavardė buvo? Mano mama naktį buvo namuose ir išgėrusi nevairavo. Tai iš piršto laužta informacija“, – sakė O.Pikul-Jasaitienė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai