Oksaną Pikul savo idealu laikanti Kristina Maciūtė išleistuvėms pasisiuvo jos suknelės kopiją

Kristina Maciūtė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Liepa Mondeikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-24 11:35
Turbūt retas kuris iš mūsų niekada gyvenime neturėjo savo dievuko – ar tai muzikantas, kurio dainas norėdavome klausyti kone kasdien, ar aktorius, dėl kurio grožio ir talento sukosi galva. Štai klaipėdietė Kristina Maciūtė (19) jau ne vienerius metus, kaip pati sako, „yra tiesiog pakvaišusi“ Oksanos Pikul-Jasaitienės gerbėja.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jai taip patinka ši atlikėja, kad mergina savo išleistuvių šventei pasisiuvo tokią pačią suknelę, kokią Oksana vilkėjo per kolegės ir bičiulės Katažinos Zvonkuvienės vestuves.

K.Maciūtė baigė Klaipėdos „Aukuro“ gimnaziją ir mažiau nei prieš savaitę atšventė iškilmingas išleistuves. Ši šventė jai buvo išties smagi ne tik dėl baigtų mokslų, bet ir jos metu dėvėtos suknelės – Oksanos Pikul-Jasaitienės drabužio kopijos.

„Jos gerbėja esu dar nuo tų senų laikų, kai ji buvo tarp „Olialia pupyčių“. Atvirai sakant, esu dėl jos netgi pakvaišusi! Jūs tik pažiūrėkite į ją – tai ne tik graži, bet ir kalnus nuversti galinti moteris! Žiūrėdama į Oksaną ir pati noriu gyvenimo keliu judėti tik pirmyn! Ji man – pavyzdys“, – Žmonės.lt patikina linksmuolė mergina.

Išleistuvių suknelė – tik tokia, kaip Oksanos

Kadangi Kristina – prisiekusi Oksanos gerbėja, feisbuke apžiūri kiekvieną atlikėjos įrašą ar nuotrauką, visur paspaudžia „patinka“. Ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir žiniasklaidoje su O.Pikul-Jasaitiene susijusias naujienas Kristina tikino skaitanti visas ir nepraleidžianti nė vienos žinios.

Taip nutiko ir su suknele – beskaitinėdama interneto portalus, K.Maciūtė pamatė O.Pikul-Jasaitienės nuotraukas iš dainininkės Katažinos Zvonkuvienės vestuvių. Jose Oksana dalyvavo pasipuošusi dizainerio Liutauro Salasevičiaus dviejų dalių pieno spalvos suknele: dieną ji buvo ilga, o štai puotoje atlikėja prie viršutinės suknelės dalies derino vidutinio ilgio rausvą lengvai krintantį sijoną.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

K.Maciūtė pasakojo, kad ieškodama suknelės išleistuvėms aplankė kelis Klaipėdos proginių suknelių nuomos salonus, tačiau galiausiai nusprendė drabužį pasisiūti. Kokia turės būti suknia, Kristina žinojo iškart – užsigeidė tokios pačios, kaip O.Pikul-Jasaitienės.

„Iškart supratau, kokios suknelės norėsiu, dvejonių nebuvo. Nors siuvėja buvo užimta, o iki šventės – tik mėnuo, vis dėlto, pamačiusi suknelės nuotrauką, sutiko imtis darbo, o mudvi su mama suskubome ieškoti tokių pačių spalvų medžiagų, siūlų“, – pasakojo mergina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Svajonė – susitikti su Oksana

Savo išleistuvių dieną šviesiaplaukė buvo pasipuošusi savo trokštama suknia ir tikino, kad jautėsi kaip tikra karalienė, o bičiuliams noriai pasakojo drabužio istoriją. Kaip jie reagavo į tai, kad Kristina troško Oksanos Pikul-Jasaitienės suknelės kopijos?

„Visi mano giminaičiai ir draugai žino, kaip man patinka Oksana, kad ji – mano idealas. Ne vienas žmogus man sakė, kad mudvi turime netgi kažką bendro, panašumų, mūsų skonis sutampa. Kritikos nepastebiu, tačiau būna, kad draugai juokaudami sako, kad aš dėl Oksanos truputį per daug pakvaišusi“, – šypteli Kristina.

Mergina neslėpė, kad viena didžiausių jos svajonių – pabendrauti su atlikėja gyvai. „Dėl kavos puodelio kartu su ja galėčiau nuskristi net į Siciliją – ji dabar ten išsikraustė, tačiau tai man tikrai nesutrukdytų!“ – tuoj pat patikina pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Oksana ant gerbėjų už kopijavimą nepyksta

Žmonės.lt susisiekus su pačia O.Pikul-Jasaitiene ir papasakojus apie Kristiną, atlikėja neslėpė šypsenos ir tikino, kad jai visada malonu ir džiugu išgirsti apie tokius gerbėjus. Vis dėlto, ar nepiktina tai, kad gerbėjai net ima kopijuoti drabužius?

„Nematau tame nieko blogo – prieš kurį laiką viena mergaitė pasisiuvo mano vestuvinės suknelės kopiją, pati man atsiuntė nuotrauką ir pasigyrė. Jeigu žmonėms patinka, tegu semiasi idėjų, man tikrai negaila“, – Žmonės.lt patikino Oksana.

Ar Kristinos svajonė kada nors susitikti su Oksana – turi šansų išsipildyti? „Daug kartų po koncerto esu susitikusi su gerbėjais – jie prieidavo, fotografuodavosi, bendraudavo. Neatmetu galimybės, kad su šia mergina mes galbūt vieną dieną susitiksim, kodėl gi ne – būtų visai smagu ir įdomu“, – šyptelėjo O.Pikul-Jasaitienė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai