Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalijo kūdikio sutiktuvių šventės fotosesija

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Vita Jakutienė / Foto Alibi nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-02 19:34
Prieš kurį laiką kūdikio sutiktuvių vakarėlį atšventusi atlikėja, TV laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė dalijasi naujomis, dar nematytomis vakarėlio akimirkomis. Fotosesijoje įsiamžino ir vakarėlį surengusios Oksanos bičiulės, ir mama Laima Pikul.
Foto Alibi nuotr.
Foto Alibi nuotr.

Bičiulės pasistengė, kad kūdikio sutiktuvių vakarėlis O.Pikul-Jasaitienei būtų maloni staigmena – suruošė vaišes, dovanėles, fotosesiją.

Tokio siurprizo sulaukusi būsima mama neslėpė džiaugsmo ir dėkingumo: „Dar kartelį ačiū mano draugėm už super siurprizą. Jūsų organizuota šventė gavosi tobula!“

Šiandien Oksana dalijasi dar nematytomis kūdikio sutiktuvių nuotraukomis, kuriose užfiksuotos džiugios vakarėlio akimirkos. Fotosesijoje įsiamžino ir Oksanos bičiulės, ir mama Laima Pikul.

Žmonės.lt primena, kad žinią apie nėštumą O.Pikul-Jasaitienė kurį laiką slėpė nuo viešumos ir tik išlaukusi ketvirto nėštumo mėnesio ja džiugiai pasidalino su kitais.

„Nėštumas man – pati didžiausia laimė“, – neslepia džiaugsmo Oksana, pirmagimio susilauksianti birželio pabaigoje arba liepos pradžioje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai