Oksana Pikul-Jasaitienė jau atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį

Oksana Pikul-Jasaitienė jau atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-25 11:44
Grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė savaitgalį atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį – bičiulės pasistengė, kad vakaras būtų išties šaunus ir linksmas.

Kūdikio sutiktuvių vakarėlis daromas nėštumui jau einant į pabaigą – jo metu dalijamasi dovanomis, siunčiami linkėjimai ir teikiamos dovanos būsimai mamai ir į pasaulį ateisiančiam naujagimiui.

„Kai turi tikrų draugų, kurie padaro siurprizą „baby shower“! Ačiū mergaitės! Buvo taip gera! Jūs nerealios! Toks gražus stalas! Tokie užkandžiai!“ – pakerėta draugių staigmenos džiaugėsi Oksana.

Žmonės.lt primena, kad žinią apie nėštumą O.Pikul-Jasaitienė kurį laiką slėpė nuo viešumos ir tik išlaukusi ketvirto nėštumo mėnesio ja džiugiai pasidalino su kitais. Pirmagimio atlikėja susilaukti turėtų birželio pabaigoje arba liepos pradžioje.

Nors nėštumas jau visai į pabaigą, aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti Oksana veiklos neatsisako – atlikėja su scena kuriam laikui atsisveikino prieš keturis mėnesius, tačiau neatsisako darbo grožio salone.

Elly Foto nuotr.
Elly Foto nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai