Oksana Pikul atsikirto „4 Roses“ dėl plagijavimo: „Kas jūs tokios? Išvis turit dainų?“

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Neringa Šiaudikytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-09 13:57
Pirmadienį pasirodžiusi žinia apie grupės „4 Roses“ kaltinimą grupei „Naujos pupytės“ dėl jų grupės įvaizdžio bei muzikinės programos kopijavimo pro akis nepraslydo „pupytėms“ Oksanai Pikul-Jasaitienei ir Neringai Šiaudikytei, kurios turėjo ką pasakyti, reaguodamos į tokias „4 Roses“ replikas.
Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

„4 Roses“ tikina, kad „Naujos pupytės“ naujam savo įvaizdžiui nusižiūrėjo nuo „4 Roses“ stilių ir stokodamos originalumo pasirinko ne tik tą pačią programą, bet ir tą patį muzikantą – saksofonininką Viktorą Olechnovičių-Woop.

 Į tokias pastabas labai greitai sureagavo atlikėja N.Šiaudikytė, socialiniame tinkle atvirai pasisakiusi šia tema (kalba netaisyta, – red.past.)

„Plagijavimu??? Labai atsiprašau, jei įžeisiu, bet šios merginų grupės veiklos nesekame ir retai kada pastebime spaudoje. Gal tiesiog vienos grupės garsiai kalba apie savo darbus, o kitos tyliai? jokio plagijato aš čia nematau. Koverius dainuoja visi ir tokius, kokius nori. Saksafonistas yra laisvai samdomas, atsiliepė į viešą mūsų paiešką, jei jis su jumis turi sudaręs kokią sutartį – aiškinkitės asmeniškai. Gerų muzikantų Lietuvoje mažai, tad visi jie groja, kur nori ir turi begales projektų. Ir ne jus pirmos sugalvojote idėją su saksafonu. Pradėkim nuo projekto MOSQUITO, kuriam turbūt jau koks 10 metų, kuriame groja dj, saksafonas ir perkusija, tai nėra jūsų idėja merginos prie popsinės programos prijungti gyvą instrumentą!!!

Projektas Back to 90's“ nėra kokia didelė naujiena, ne pirmas toks užgimęs projektas yra mūsų Lietuviškoj padangėj. Niekada nesu girdėjusi, kad turite tokią programą, mūsų grupė nesistengia kopijuoti. Nemačiau net įvaizdžio, kurį jūs specialiai sukūrėte ar kad bent būtų kokia detalė, kuri būtų užkliuvusi ir susijusi su 90's. Bet dabar jau supratau, kad toks elgesys tiesiog būdas atkreipti dėmesį. Iš pradžių viena grupelė susigalvojo, kad nusikopijavom kostiumus, savo tutu sijonus ir kaimietiškas kojines sulygino su profesionalaus stilisto darbu, o dabar dar vienos išlindo neva su savo plagiatais. Tai eikit savo dainų kurt ir nereikės pačioms plagijuoti“, – tiesiai šviesiai rėžė ji.

Neringai Šiaudikytei pritarti po jos pasisakymu suskubo ir „Naujų pupyčių“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė, teigusi, kad išvis nieko nežino apie tokią grupę bei patarusi joms geriau mažiau ant kitų loti, o daugiau rūpintis savo darbais.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.


 


 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai