Nužudytas kompozitorius Tomas Dobrovolskis palaidotas Vilniaus Antakalnio kapinėse

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-09 14:06
Gruodžio 24-ąją žiauriai sumuštas ir nuo patirtų sužalojimų po dviejų savaičių miręs kompozitorius Tomas Dobrovolskis penktadienį palaidotas sostinės Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

T.Dobrovolskio gyvybė užgeso sausio 6-osios naktį. Gruodžio 24-ąją žiauriai sumuštas vyras dvi savaites buvo ištiktas komos.

Ketvirtadienį ir penktadienį Tomas Dobrovolskis buvo pašarvotas laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“. Čia iki penktadienio 14 val. su muziku atsisveikino jo artimieji, kolegos, bičiuliai. Artimieji apsisprendė T.Dobrovolskio palaikų nekremuoti.

Amžinojo poilsio kompozitorius atgulė sostinės Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje. 

Karstas su kompozitoriaus kūnu į kapines atvežtas 14:30 val., amžinojo poilsio mirusįjį palydėti atvyko daugiau nei šimtas žmonių, tarp kurių buvo kultūros ir meno pasaulio atstovų.

Kapinėse susirinkusieji klausėsi kunigo kalbos, drauge meldėsi už T.Dobrovolskio sielą. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Trumpą kalbą pasakė nužudytojo motinos draugė Audronė Padegimaitė. Išreiškusi užuojautą ir beribį skausmą dėl netekties kompozitoriaus artimiesiems moteris palinkėjo, kad T.Dobrovolskis nesiliautų skambėti jį mylėjusių širdyse.

Po kalbos ir maldų T.Dobrovolskis atgulė amžinojo poilsio, jo kapą nuklojo baltų gėlių jūra. Tramdydama ašaras nužudytojo žmona Akvilė Dobrovolskė pakvietė susirinkusiuosius atvykti į Užupio rajone esantį restoraną.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Ketvirtadienio vakarą menų fabrike „Loftas“ T.Dobrovolskiui atminti vyko paramos koncertas. Koncerte muzikantai pasirodė be jokio atlygio, o žiūrovai vietoje bilietų buvo kviečiami aukoti muzikanto šeimai. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Paramos koncerte pagerbtas nužudytas Tomas Dobrovolskis, atvyko ir Akvilė Dobrovolskė

T.Dobrovolskio artimieji visų ketinusių ateiti į laidotuves prašė neskirti pinigų brangioms gėlėms ir atnešti tik po vieną žiedą. Prie įėjimo į šarvojimo salę buvo galima rasti aukų dėžutę, kiekvienas norintis galėjo paremti nužudyto T.Dobrovolskio šeimą.

Tai gali padaryti ir kiekvienas norintis:

Akvilė Dobrovolskė
SWED bankas
LT107300010119440341
Mokėjimo paskirtis: „Parama T.Dobrovolskio šeimai“

Naujausi straipsniai