Nuotraukoje – žinoma pramogų pasaulio atstovė, kai jai buvo treji: ar atpažįstate?

Greta Lebedeva trejų metų / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-10 12:03
Vaikystės nuotraukos visada nuteikia smagiai ir kiek nostalgiškai, jas žiūrėdami galime ir šypsotis, ir braukti ašarą. Žiūrint į vienos Lietuvos atlikėjos nuotraukas vaikystėje sunku atpažinti, kad jose besišypsanti baltapūkė mergaitė su akinukais – ta pati juodaplaukė moteris, kurią dažnai matome televizijos ekranuose ar įvairiuose renginiuose.
Aro Radevičiaus nuotr.
Aro Radevičiaus nuotr.

Šįkart vaikystės nuotraukomis pasidalijo grupės  „Kitokios“ atlikėja Greta Lebedeva – fotografijos darytos Palangoje, kuomet Gretai buvo maždaug treji su puse.

„Kiekvieną vasarą Palangoje su tėveliais praleisdavau apie mėnesį – visi kartu atostogaudavome. Na, galiu sakyti, kad man praktiškai visada būdavo atostogos, nes į darželį nėjau – buvau tikras mamytės vaikelis“, – šypteli Žmonės.lt kalbinta G.Lebedeva.

Aro Radevičiaus nuotr.
Aro Radevičiaus nuotr.

Palangoje ji, kaip ir turbūt daugelis vaikų, mėgaudavosi pajūrio teikiamais malonumais – maudynėmis bei smėliu. „Buvau tikra bokštų statytoja“, – juokėsi Greta.

Mergina teigė, kad vaikystės prisiminimai iš atostogų Palangoje labai ryškūs ir malonūs iki šiol, todėl žiūrėdama nuotraukas negali nesišypsoti. „Labai laukdavau atostogų Palangoje: su broliu visada važinėdavomės elektrinėmis mašinytėmis – tai buvo mano mėgstamiausias žaidimas pajūryje. Gal todėl ir užaugau gera vairuotoja“, – šypteli G.Lebedeva.

Aro Radevičiaus nuotr.
Aro Radevičiaus nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai