Nuotraukoje – žinoma manekenė, kai jai buvo penkeri: ar atpažįstate?

Dinas ir Simona Burbaitė kai jiems buvo penkeri / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-14 20:03
Vaikystės nuotraukos kone kiekvienam sukelia šypseną ir nostalgiją, todėl kartais norisi pasklaidyti senus albumus ir bent trumpam nuklysti į nerūpestingas vaikystės dienas.
Membershop nuotr.
Membershop nuotr.

Šįkart vaikystės nuotrauka dalijasi modelis Simona Burbaitė (23): joje mergina užfiksuota su geriausiu draugu Dinu, kai abiems buvo penkeri. Dinas Simonai – kaip tikras brolis:  nuo pačių mažiausių savo gyvenimo dienų iki pat dabar jiedu yra labai artimi.

Draugystė prasidėjo tada, kai Simonai nebuvo nė metų, o Dinui – vos keturi mėnesiai. Susipažinusios judviejų mamos tapo geromis draugėmis, kartu mėgdavusiomis leisti laiką su savo atžalomis.

Už laimingą vaikystę dėkojame ne tik tėvams, bet ir vienas kitam...

„Nors su Dinu mes ir neturim kraujo ryšio, man jis – tikras brolis. Kartu užaugome, kartu ėjome į darželį, mokėmės vidurinėje mokykloje, vėliau gimnazijoje. Mūsų mamos  – geriausios draugės. Su Dinu esame neišskiriami nuo mažų dienų, ryšys tarp mūsų ypatingas – manau labai retai taip būna, kai yra žmogus, kurį pažįsti visą savo gyvenimą, bet jis nėra iš tavo šeimos. Dabar Dinas mokosi Anglijoje, ir nors ketverius metus tarp mūsų yra didelis atstumas, mudu nuolat bendraujame, Dinas grįžta į Lietuvą“, – Žmonės.lt sakė S.Burbaitė.

Mergina teigė, kad už šaunią vaikystę yra dėkinga ne tik tėvams, bet ir mylimam draugui Dinui, su kuriuo praleista begalė linksmų ir nerūpestingų dienų. „Dėkojame ne tik tėvams, bet ir vienas kitam. Esame visą gyvenimą kartu, o mūsų istorija būtų verta knygos arba filmo“, – šypsosi Simona.

Membershop nuotr.
Membershop nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai