Nuotraukoje – su tėčiu įsiamžinusi žinoma manekenė, kai jai buvo dveji: spėkite, kas?

Solveiga Mykolaitytė vaikystėje su tėčiu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-09 16:18
Ir kuris iš mūsų nėra kiek nostalgiškai žvelgęs į vaikystės nuotraukas? Jos ir sušildo, ir priverčia nubraukti ašarą, ir nusišypsoti... Sena nuotrauka pasidalijusi modelis Solveiga Mykolaitytė (29) patikina, kad vaikystės prisiminimai ir užfiksuotos akimirkos – išties brangios ir vertingos.

S.Mykolaitytė pasidalijo sena vaikystės nuotrauka, kurioje ji užfiksuota mylimam tėčiui sėdinti ant kelių. Mergina neslepia, kad su tėčiu buvo tikri draugai, todėl ši akimirka jai – viena mieliausių.

„Nuotrauka daryta pas močiutę – pas ją į giminės susitikimus vykdavome iš Marijampolės į Molėtus, kur ji gyveno. Tėvai mane dažnai palikdavo paviešėti pas močiutę ir senelį. Tėtės Mykolaičių giminė buvo labai didelė – Vincas Mykolaitis Putinas yra mano senelio brolis, o aš pati esu jauniausia iš artimiausių jo giminaičių. Daug kas sakydavo, jog mano tėtis išoriškai panašus į savo dėdę rašytoją“, – sakė Žmonės.lt kalbinta S.Mykolaitytė.

Tėtis buvo mano mokytojas, mano didvyris…

Nuotrauką padarė Solveigos mama: tuo metu šalia manekenės tėvo sėdėjo jos dėdė, o aplinkui zujo nenuorama pusseserė. S.Mykolaitytė tuomet tebuvo 2,5 metų, tėvai ją aplankė viešinčią būtent pas močiutę Molėtuose.

„Kai buvau maža, buvau tėtės mergaitė, šeimos pagrandukas. Tėtis mane mokė plaukti, važiuoti dviračiu, žvejoti, mokė istorijos, geografijos, nes pats šiais mokslais labai domėjosi, skaitė daug knygų. Jis moka atmintinai visą žemėlapį, daugybę istorinių įvykių bei datų! Tėtis buvo mano mokytojas, mano didvyris…“ – patikina neabejodama S.Mykolaitytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai