Nuo vėžio mirusi Žana Friskė palaidota Maskvos kapinėse

Žana Friskė / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-18 14:21
Rusijos dainininkė ir aktorė Žana Friskė ketvirtadienį atgulė amžinojo poilsio Maskvos Nikolajaus Arkangelo kapinėse. Ceremonijoje dalyvavo tik patys artimiausi žmonės, praneša Rusijos žiniasklaida.
„Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.
„Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

Fotografai ir žurnalistai į kapines nebuvo įleisti. Ž.Friskės gerbėjų paskyroje „Instagram“ tinkle pasirodžiusios paparacinės nuotraukos netrukus buvo pašalintos.

Laidotuvių ceremonijoje dalyvavo tik Ž.Friskės artimieji, gyvenimo draugas ir 2 metų sūnaus Platono tėvas, televizijos laidų ir renginių vedėjas Dmitrijus Šepeliovas bei keletas artimiausių Žanos bičiulių.

Sūnus, siekiant jį apsaugoti nuo sukrečiančių emocijų, liko Bulgarijoje. Berniukas ten atostogavo su tėčiu D.Šepeliovu. Šiam dėl laidotuvių grįžus į Maskvą, prižiūrėti berniuką Bulgarijoje išskrido senelis – D.Šepeliovo tėvas.  

Kaip Žmonės.lt rašė, Ž.Friskės gyvybė užgeso vėlų pirmadienio vakarą – 40 metų dainininkė pralaimėjo dvejus metus trukusią kovą su smegenų vėžiu.

Praėjus beveik parai po Ž.Friskės mirties šiltus žodžius apie Žaną išsakė jos gyvenimo draugas D.Šepeliovas. Vyras sulaukė daug kritikos, nes tuo metu kai Ž.Friskė mirė, jis su sūnumi atostogavo Bulgarijoje.

D.Šepeliovas vėliau tikino, kad visą gyvenimą gailėsis dėl šio didžiulio nesusipratimo, jog paskutinėmis minutėmis nebuvo šalia savo mylimos moters.  

„Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.
„Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

Trečiadienį velionės palaikai buvo pašarvoti Maskvoje, „Crocus City Hall“ salėje.

Atsisveikinti ir atiduoti pagarbą Ž.Friskei atėjo 3 tūkstančiai gerbėjų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai