Nuo dviračio nukritusiai Renatai Klimaitytei praeiviai nepadėjo: „Pati išsitėškei, pati ir stokis“

Renata Klimaitytė ir jos kojos / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-29 10:39
Grupės „Sirenos“ lyderei Renatai Klimaitytei pasivažinėjimas dviračiu baigėsi itin nemaloniai – smarkiai susimušusi kojas Renata labiau susikrimto ne dėl jų, o dėl žmonių abejingumo: skaudžiai nukritusi nuo dviračio ir negalėjusi atsikelti ji nesulaukė jokios pagalbos, nors incidentą matė ne vienas žmogus.

Atšilus orui R.Klimaitytė sumanė pasivažinėti dviračiu Verkiuose, tačiau laisvalaikis baigėsi gana skaudžiai. Užkliuvusi ji krito ant žemės, o dėl sužalotos kojos kurį laiką negalėjo atsistoti. Tai matę žmonės, anot Renatos, tiesiog abejingai praėjo prie šalį – jeigu ne draugo pagalba, nežinia, kiek jai būtų tekę taip prabūti ant kelio.

„Norėjau išvengti važiavimo pro žmonių einamą važiuojamąją dalį ir užkliuvau – kritau per kelis žingsnius nuo žmonių ir labai skaudžiai, mat pasisukau koją, dėl kurios pati nebegalėjau atsistoti. Pro mane ėjo žmonės apsimesdami, kad nieko nemato. Taip sulaukiau savo draugo – jis privažiavo ir padėjo atsistoti“, – Žmonės.lt sakė R.Klimaitytė.

Negi ranka nuluš jeigu padėsime kitiems?

Griuvimas buvo gana stiprus, mat atlikėja ne tik smarkiai kryptelėjo koją, bet ir stipriai nusibrozdino abu kelius. „Kol bandžiau pati bent kiek atsikelti, žmonės buvo visiškai abejingi. Aš tokia 100 procentų nebūčiau“, – tikino Renata.

Atlikėja teigė negalinti suvokti, kodėl žmonės, matydami kito nelaimę, tiesiog nudelbia akis žemyn ir nenori padėti bejėgiškoje situacijoje atsidūrusiam nepažįstamajam. „Negi ranka nuluš jeigu padėsime kitiems?“ – retoriškai klausė ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai