Nickas Gordonas prašo leidimo dalyvauti Bobbi Kristinos laidotuvėse: „Ji būtų to norėjusi“

Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-01 13:43
Bobbi Kristinos Brown vaikinas Nickas Gordonas paprašė jos tėvo Bobby Browno ir tetos Pat Houston leisti jam dalyvauti jos laidotuvėse, kurios įvyks šį šeštadienį.

Vienintelė B.Browno ir velionės Whitney Houston duktė mirė ligoninėje praėjusį sekmadienį, praėjus šešiems mėnesiams nuo tos dienos, kai buvo rasta gulinti vonioje veidu žemyn be gyvybės ženklų savo ir N.Gordono namuose Rosvele Džordžijoje.

Laidotuvių pamaldos šį savaitgalį planuojamos Šv.Jokūbo jungtinėje metodistų bažnyčioje Alfaretoje Džordžijoje ir N.Gordonas kreipėsi į B.Browną bei Pat Houston su prašymu leisti jam atiduoti paskutinę pagarbą. Šeima neleido jam lankyti Bobbi Kristinos ligoninėje.

Ketvirtadienį nusiųstame elektroniniame laiške, kurio kopiją gavo People.com, jis rašė: „Prašau jūsų abiejų jūsų palaiminimo dėl mano dalyvavimo Krissi laidotuvėse. Nenoriu kelti jokių bėdų ar sąmyšio, tad iš anksto privačiai rašau jums elektroninį laišką“.

„Mylėjau Krissi iš visos širdies ir esu sunaikintas to, kad jos nebėra, ir man reikia pasakyti „sudie“. Maldauju jūsų abiejų atidėti į šalį nuomonių skirtumus ir suteikti man šią progą. Krissi mane labai mylėjo ir būtų norėjusi, kad ten būčiau. Prašom į tai atsižvelgti, – rašė jis. – Jūs abu kasdien esat mano maldose. Žinau, kad kenčiate. Tegu Dievas laimina jus abu ir išgydo jūsų širdis. Telaimina Dievas, Nickas Gordonas.“

Bobbi Kristinos palaikai po šeštadienio laidotuvių ceremonijos turėtų būti nuskraidinti į Naująjį Džersį ir pirmadienį palaidoti šalia motinos Fervju kapinėse.

W.Houston, kuri buvo palaidota šalia tėvo Johno Russello Houstono, 2012 metais mirė panašiomis aplinkybėmis, viešbučio Beverli Hilse numerio vonioje. Buvo nustatyta, kad ji nuskendo, bet prie jos mirties taip pat prisidėjo širdies liga ir kokainas.

Teismo paskirtas Bobbi Kristinos prižiūrėtojas birželio mėnesį N.Gordonui iškėlė 10 mln. dolerių bylą ir apkaltino jį užpuolimu, sumušimu ir tyčiniu emocinių kančių sukėlimu.

Teismo dokumentuose taip pat teigiama, kad N.Gordonas be draugės leidimo iš jos sąskaitos pervedė pinigų, kol ji komos būklės gulėjo vienoje ligoninėje Atlantos rajone.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai