Nicholo Kin sužadėtinei Raimondai per rekordinį mago eksperimentą prireikė raminamųjų

Nicholas Kin ir Raimonda Balsytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-10 09:56
Projekto „Didysis magijos šou“ dalyvis Nicholas Kin savaitgalį atliko rekordinį eksperimentą Baltijos šalyse. Magas 12 metrų aukštyje ant pavojingos konstrukcijos išstovėjo 12 valandų. Eksperimentas tapo tikru iššūkiu ne tik pačiam magui, bet ir jo sužadėtinei vizažistei Raimondai Balsytei. Susijaudinusiai merginai eksperimento metu net prireikė gerti raminamuosius.

Baltijos šalių rekordą Nicholas Kin pasiekė šeštadienio vakarą. Viso eksperimento metu – 12  valandų – magą stebėjo budintys medikai ir techninis personalas. Čia pat Nicholą palaikė ir jo sužadėtinė R.Balsytė.

„Visą laiką stovėjau apačioje. Tai iš vienos, tai iš kitos pusės jį stebėjau. Man buvo baisu, kad jam nebūtų bloga, kad viskas būtų gerai su sveikata. Labai jaudinausi. Man net teko bėgti į vaistinę pirkti raminamųjų!

Atrodė, kad laikas eina taip lėtai, kuo toliau, tuo labiau nerimavau... Mačiau, kaip jį pradėjo mušti prakaitas, kaip ėmė skaudėti kojas, jis rodė ženklus, kad skauda nugarą... Galvojau, kad viskas gali baigtis negerai“, – Žmonės.lt pasakojo ji. 

Pirmas šešias valandas jai pavyko laikytis sąlyginai ramiai, tačiau vėliau susitvardyti pasidarė labai sunku – tada ir pačiai prireikė vaistų. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Mago sužadėtinei tos 12 valandų kaip reikiant prailgo. „Mano akys visąlaik krypo į viršų. Man net pačiai buvo sunku išsėdėti... Atrodė, kaip aš galiu sėdėti, jeigu jis stovi? Negalėjau net valgyti – kaip aš valgysiu, jeigu jis stovi nevalgęs?“ – apie susitapatinimą su mylimuoju pasakojo R.Balsytė.

Mačiau, kaip jį pradėjo mušti prakaitas, kaip ėmė skaudėti kojas, jis rodė ženklus, kad skauda nugarą...

Ji prisiminė, kaip reagavo išgirdusi, kokiai avantiūrai mylimasis ryžosi: „Pradžioje sakiau, kad jis išprotėjo... Vėliau bandžiau palaikyti. Paskutinėmis dienomis, ypač tos dienos rytą, jam reikėjo daug padrąsinimų.

Sakiau, kad viskas bus gerai. Kaip ir tikėjau, kad pasieks rekordą... Dvejonės kilo tada, kai pamačiau, kaip jam sunku. Galvojau, kad gal tiek ir neišstovės. Bet labai tikėjau, kad viskas bus gerai.“

Ar jiedu jau spėjo atšvęsti Nicholo Kin pergalę? „Kol kas nebuvo laiko švęsti. Dar jaučiamos šiokios tokios problemos – Nicholui tinsta kojos, skauda nugarą. Galvojame, galbūt porai dienų vertėtų pailsėti sanatorijoje. Tik po to galėsime švęsti. Iki šventės dar toli gražu“, – sakė R.Balsytė. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai