Netrukus pasaulį išvys antras princo Williamo vaikas: Kembridžo hercogienė Catherine išvyko gimdyti

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-02 08:50
Jau visai netrukus britų karališkoji šeima pagausės – Kembridžo hercogienė Catherine (33 m.) jau išvežta į ligoninę gimdyti, skelbia BBC.

Ankstų šeštadienio rytą Kembridžo hercogienei Catherine prasidėjo sąrėmiai ir 6 val. vietos laiku (8 val. Lietuvos laiku) ji buvo užregistruota ligoninėje. Kensingtono rūmai pranešė, kad gimdymas kol kas vyksta sklandžiai, jis dar ansktyvoje stadijoje.

Iš Kensingtono rūmų į privačią Šv. Marijos ligoninę Padingtone, Londone, ją savo automobiliu nuvežė princas Williamas (32 m.). Toje pačioje ligoninėje 2013-ųjų liepą gimė ir poros pirmagimis princas George'as, kuris savo broliuko ar sesutės laukia likęs namie su aukle Maria Borrallo. Šioje ligoninėje gimė ir pats princas Williamas bei jo jaunesnysis brolis princas Harry (30 m.).

Nėra žinoma, berniukas ar mergaitė porai gims – vaiko lytį jie sužinos tik jam gimus.

Lažybų bendrovėse spėjama, kad šį kartą porai gims dukra, o jai bus išrinktas Alice arba Elizabeth vardas. Jeigu gimtų berniukas, spėjama, kad jis gautų Arthuro arba Jameso vardą.

Netrukus gimsiantis kūdikis eilėje į Jungtinės Karalystės sostą į penktą vietą nustums savo dėdę princą Harry – naujagimis bus ketvirtas eilėje po savo senelio princo Charleso (66 m.), tėvo ir brolio.

Po antrojo vaikelio gimimo karališkoji pora iš pradžių kelioms dienoms grįš į savo namus Londone, Kensingtono rūmus, o vėliau vyks į Anmer Holą, jų kaimo sodybą karalienės Sandringamo dvare Norfolke.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kad princas Williamas ir jo žmona Catherine turės antrą vaiką, britų karališkieji rūmai pranešė rugsėjo pradžioje. Kaip ir laukiantis pirmą kartą, hercogienę Catherine nėštumo pradžioje kamavo sunkus rytinis pykinimas, dėl kurio jai teko atšaukti ne vieną oficialų vizitą.

Ištikimiausi karališkosios poros gerbėjai prie Šv. Marijos ligoninės budėjo nuo balandžio vidurio, o žiniasklaidos atstovai susirinko tik šiandien. Norėdami išvengti milžiniško šurmulio, Williamas ir Catherine iš anksto informavo žurnalistus, kad jie bus informuoti elektroniniu laišku iš karto, kai prasidės gimdymas, tad jiems budėti prie ligoninės nebebuvo prasmės.

Privačioje Šv. Marijos ligoninėje gimdymas kainuoja 6 570 svarų (9041 eurą), tačiau dėl to, kad hercogienė šioje įstaigoje gimdo antrą kartą, jai bus pritaikyta nuolaida ir reikės mokėti 5 913 svarų (8137 eurus). Gydytojų paslaugos apmokamos atskirai.

Šioje ligoninėje gimdyvės gali mėgautis visais patogumais: kiekvienoje palatoje veikia Wi-Fi ryšys, palydovinė televizija ir radijas, yra įrengtas seifas, telefonas prie lovos, yra ir šaldytuvas. Ligoninė taip pat savo klientams gali pasiūlyti platų vynų ar šampano asortimentą, jeigu nauji tėveliai norėtų pakelti taurę už vaiko gimimą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai