Nėščios Kim Kardashian užgaidos: į Paryžių skrido vien dėl sūrio pyrago

Kim Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-28 15:45
Niekam ne paslaptis, kad moterys nėštumo metu neretai įsigeidžia tam tikro maisto. Ne išimtis ir pramogų pasaulio žvaigždės – štai antro vaiko besilaukianti Kim Kardashian (35 m.) vien dėl mėgstamiausio sūrio pyrago gabalėlio nuskrido į Paryžių.

Kalbėdamasi su amerikiečių „Vogue“, garsioji realybės šou žvaigždė atskleidė, kad užsimaniusi gabalėlio sūrio pyrago iš „Hotel Costes“ viešbučio vienai dienai nuskrido į Paryžių.

Tačiau atvykusi į Paryžių Kim Kardashian sužinojo, kad jos mėgstamo deserto viešbučio restoranas nebeturi. Kim Kardashian džiaugsmui, paslaugus personalas paruošė vieną gabalėlį pyrago asmeniškai jai.

„Jis dangiško skonio, – „Vogue“ sakė Kim Kardashian, kuri paprastai sūrio pyragų nemėgsta – jie pradėjo patikti tik laukiantis. – Prieš kelis mėnesius nuskridau paskutinį kartą pasimėgauti maistu, kurio nebegalėsiu valgyti kurį laiką.“​

Pasilepinusi paskutiniu sūrio pyrago gabalėliu, Kim Kardashian pradėjo griežtai rūpintis savo mityba, kad nepriaugtų per daug svorio, kaip buvo jai laukiantis pirmagimės. Pusryčiams ji visada valgo virtą kiaušinio baltymą ir avokadą su skrebučiu, pietums renkasi salotas, o vakarienei dažniausiai valgo makaronus arba rizotą.

Antrojo vaiko – berniuko – Kim Kardashian susilauks gruodžio mėnesį. Su vyru reperiu Kanye Westu ji jau augina 2,5 metų dukrą North.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai