Neringa Šiaudikytė mamai Valdonei dėkinga už jų ryšį: „Ji daug dirba, bet visada randa laiko man“

Neringa Šiaudikytė su mama Valdone / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-03 16:02
Grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė neabejoja – mama yra pati geriausia draugė, kuri visada patars teisingai, o jos žodis padarys lemiamą poveikį priimant sprendimus. Motinos dienos proga N.Šiaudikytė dalijasi mintimis apie savo mamą Valdonę Šiaudikienę. „Su mama esame labai artimos, mūsų ryšys išties stebuklingas“, – patikina Neringa.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Mama yra visas mano pasaulis! Nuo pat vaikystės iki dabar mudvi labai bendraujame, o kartais juk būna, kad vaikai ar paaugliai nemato savo tėvų dėl jų užimtumo. Mano mama, nors ir visada daug dirbo, visada stengdavosi skirti laiko man su seserimi, todėl ir užaugino mūsų ryšį. Abu tėvai man – geriausi draugai“, – teigė Žmonės.lt kalbinta N.Šiaudikytė.

Mergina pasakojo, kad įvairiose gyvenimo situacijose ji įpratusi tartis su mama ir jos žodis dažnai būna paskutinis: nors kartais norisi jai prieštarauti, anksčiau ar vėliau, anot Neringos, paaiškėja, kad mama visgi buvo teisi.

Su mama esame labai artimos, mūsų ryšys išties stebuklingas...

„Savo mama galiu pasitikėti 100 procentų – ji visada man pataria, kur reikia – pakritikuoja. Žinoma, kartais būna ir kivirčų, mat pati jau esu suaugusi moteris, tačiau turiu pripažinti, kad anksčiau ar vėliau paaiškėja, kad mama buvo teisi (juokiasi). Ji  man pataria labai daug ką – nuo to, kokią suknelę rinktis pasirodymui iki karjeros ir meilės klausimų. Tai žmogus, kuris mane pažįsta geriausiai, todėl nori nenori jos pastebėjimai būna teisingi“, – atvirauja N.Šiaudikytė.

Motinos dienos proga Neringa mamai Valdonei skiria šiltus žodžius: „Mamyte, tu mūsų šeimos brangenybė ir didžiausias turtas. Labiausiai linkiu sveikatos, nes ji svarbiausia. Žinau, kad visada būsi šalia, kai man labiausiai reikės...“

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai