Nerijus Juška su besilaukiančia Agne Jurgilaite atvyko į viešbučio atidarymą Kaune

Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-09 18:02
Baleto primarijus Nerijus Juška (38) su mylimąja Agne Jurgilaite (24), kuri jau greit susilauks jųdviejų pirmagimio, trečiadienio vakarą Kaune lankėsi naujo viešbučio HOF atidaryme. Pora užsuko ir į šio viešbučio kaimynystėje tą patį vakarą atidaromus mados namus „DLK United desing“, kuriuos įkūrė šokėjai Lina Chatkevičiūtė bei Donatas Vėželis.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pasklidus žiniai, kad pora suka šeimos lizdelį, N.Juška ir A.Jurgilaitė viešumos kurį laiką vengė. Vizitas į Kauną – pirmas poros bendras pasirodymas kartu, po to, kai dėl nėštumo ėmė akivaizdžiai keistis lieknos merginos kūno apimtys.

„Pastarosiomis dienomis laiką leidžiu Kaune, nes ką tik baigėsi naujų narių priėmimas į mano įkurtą baleto mokyklą ir prasidėjo pirmosios pamokos“, – sakė N.Juška.

A.Jurgilaitė į laikinąją sostinę Nerijų lydėjo ne kartą. Burgundiškame Kauno chore dainavusi mergina per atrankas, repeticijas ar kitus mažųjų baleto šokėjų pasirodymus yra grojusi pianinu.

N.Juška sakė, kad įkalbėti mylimąją šįkart vykti į Kauną jam reikėjo svarios priežasties, nes pastarąją savaitę ji prasčiau jaučiasi. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Nėštumas nėra sunkus. Bet Agnei reikėjo pailsėti“, – sakė N.Juška. Kol kas merginai dar nėra prasidėjusios nėštumo atostogos – ji dirba Nacionalinėje mokėjimų agentūroje Finansų ir apskaitos departamento ataskaitų ir koordinavimo skyriaus vyr. specialiste.

„Prasidėjus rudens sezonui į Kauną atvyksiu dažniau. Čia kelis kartus per mėnesį šoku spektakliuose Kauno muzikiniame teatre, rengiu repeticijas prieš penkerius metus įkurtos baleto mokyklos auklėtiniams. Prieš pasirodymus visuomet apsistoju viešbutyje. Tad, į Kauną atvykome kartu su Agne. Ji norėjo matyti, kur aš gyvensiu, kai dirbsiu ne sostinėje“, – su šypsena sakė N.Juška.

Taip pat skaitykite: Baleto primarijus Nerijus Juška taps tėvu – laukiasi jo draugė Agnė Jurgilaitė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai