„Nepriklausomybės dienos“ žvaigždė 62-ejų Jeffas Goldblumas pirmą kartą taps tėvu

Jeffas Goldblumas su žmona Emilie Livingston / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-18 10:25
Holivudo veteranas Jeffas Goldblumas (62 m.), prieš du mėnesius vedęs perpus už save jaunesnę aktorę ir buvusią gimnastę Emilie Livingston (31 m.), netrukus sužinos, ką reiškia būti tėvu: aktoriaus žmona laukiasi pirmojo jų vaiko.

Filmų „Juros periodo parkas“ ir „Nepriklausomybės diena“ žvaigždė apie laukiantį šeimos pagausėjimą pranešė laidoje „The Late Show with David Letterman“. Maža to, aktorius net atskleidė kūdikio lytį ir vardą, kurį su žmona jau išrinko.

„Ji trečią mėnesį nėščia. Kad laukiasi, ji man pasakė dieną prieš mums susituokiant, – apie nuostabią žmonos vestuvių dovaną pasakojo aktorius. – Gims berniukas. Tiesą sakant, mes jau išrinkome vardą. Jei nepersigalvosime, pavadinsime jį Elliotu Charlie.“

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Po žinios apie laukiamą šeimos pagausėjimą paskelbimo Jeffas Goldblumas su žmona dalyvavo „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose.

Jeffas Goldblumas ir Emilie Livingston susituokė pernai lapkritį. Jeffui Goldblumui ši santuoka yra jau trečioji: anksčiau jis buvo vedęs aktores Patricią Gaul ir Geeną Davis, su kuria vaidino 1986 metų mokslinės fantastikos siaubo filme „Musė“ („The Fly“).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai