Nematyti kadrai iš Dariaus ir Gintarės Songailų medaus mėnesio Mauricijuje

Darius ir Gintarė Songailos / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-19 10:56
Prieš kelias savaites susituokę Darius ir Gintarė Songailos medų kopinėjo Mauricijuje – jaunavedžiai jau grįžo į Lietuvą. Nors medaus mėnuo baigėsi, galime pasigrožėti dar nematytais kadrais iš saldžių jaunavedžių atostogų: G.Sabeckaitė socialiniame tinkle pasidalijo naujomis nuotraukomis.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Medaus mėnesio metu pora mėgavosi saule, vandens pramogomis ir vienas kito dėmesiu, o gražių akimirkų nepamiršo įamžinti.

Nors prieš kurį laiką Žmonės.lt rašė apie Songailų medaus mėnesį ir jų užfiksuotas romantiškas akimirkas, vėliau jaunavedžiai dar surengė ir fotosesiją, kurios kadrai – vėlgi tik dar kartą patvirtina, kad medaus kopinėjimas buvo išties saldus ir kupinas meilės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pažaislyje susituokė krepšininkas Darius Songaila ir modelis Gintarė Sabeckaitė

Po atostogų jaunavedžiai jau grįžo į Lietuvą – antradienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje žiūrėjo Lietuvos krepšinio rinktinės varžybas su Makedonija.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Prieš jas profesionalo karjerą baigęs D.Songaila pagerbtas ne tik susirinkusių žiūrovų, bet ir paties Arvydo Sabonio – šis įteikė jam simbolinius devintuoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai