Nelaimės kelyje vos išvengusi Anžela Adamovič: „Vairuotojai, supraskite motociklininkus“

Anžela Adamovič / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-27 11:25
Dainininkė, grupės „Pop Ladies“ narė Anžela Adamovič prieš porą mėnesių išsilaikė egzaminą, gavo A kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir judriose miesto gatvėse važinėja motociklu. Tačiau „Kawasaki R5“ vairuojančią atlikėją liūdina situacija keliuose.

Sukrėsta šią savaitę Vilniuje įvykusios eismo nelaimės, kuomet  Šnipiškių rajone buvo partrenktas motociklas „Yamaha“ ir per avariją sužeistas ne tik motociklininkas, bet ir trys pėsčiosios, A.Adamovič viešai išdėstė savo nuomonę šia tema.

Pasak Anželos, daugelis automobilių vairuotojų nepagarbiai vertina dvirates transporto priemones ir, kaip tikina mergina, neretai „sąmoningai sukelia avarines situacijas“.

Ji ir pati jau ne kartą spėjo atsidurti rizikingoje situacijoje, kai vos pavyko išvengti skaudžios nelaimės.

„Daugelis galvoja, kad jeigu vairuoji motociklą, greičiausiai esi kelių erelis, chuliganas, kuriam svarbu kuo greičiau palakstyti. Tačiau taip anaiptol nėra. Man motociklas – patogi, gerai miesto kamščiuose laviruojanti transporto priemonė, važinėju tvarkingai, niekam pavojaus bent jau specialiai nedarau, todėl pikta, kad dėl kažkokių blogų stereotipų tenka rizikuoti“, – Žmonės.lt kalbėjo Anžela.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Savo nuomonę dainininkė išsakė ir socialiniame tinkle. 

„Noriu atkreipti visų vairuotojų (vairuojančių automobilius ir sunkvežimius) dėmesį. Prašau, būkite atidūs ir supratingi kelyje, ypač motociklininkams. Vakar važiuojant motociklu patyriau didelį šoką dėl vienos situacijos kelyje. Manęs nepastebėjęs sunkvežimio vairuotojas „užlindo“ į mano juostą lėtesniu greičiu nei aš važiavau.

Teko staigiai stabdyti, bet tai juk ne automobilis, kad gali staigiai sustot. Galinį ratą pradėjo „mėtyt“, sunkvežimis mane „spaudė“ tarp savęs ir kelio borto, o iš paskos važiavo lengvasis automobilis. Man pavyko „ištiesinti“ motociklą ir „nenuslysti“ po sunkvežimio ar lengvojo automobilio ratais.

Negali spėlioti kas būtų, jeigu būtų. Tačiau galėjau smarkiai susižaloti ar net žūti. Tad mieli vairuotojai, būkit atidūs, nes dėl jūsų kaltės gali žūti nekalti žmonės“, – feisbuke pasidalinusi 15min.lt žinia apie nelaimę rašė ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai