„Naujos pupytės“ pasipuošė prieš ketverius metus vilkėtomis suknelėmis

„Naujos pupytės“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-18 17:37
Grupės „Naujos pupytės“ merginos Skaistė Steikūnaitė, Neringa Šiaudikytė ir Vita Jakutienė laikosi taisyklės, kad nauja – tai pamiršta sena. Pavyzdžiui, ketvirtadienį vykusiame televizijos laidos filmavime vilkėjo prieš kelerius metus joms pasiūtas sukneles, ir atrodė šiuolaikiškai bei stilingai.

Ketvirtadienį „Naujos pupytės“ filmavosi TV3 laidoje „Ta proga“. Čia jos dainavo legendinį kūrinį „Žalioj stotelėje“. Filmavimui merginos pasirinko tamsias žalias sukneles, siekiančias žemę ir atskleidžiančias atlikėjų kūnų privalumus. 

Neapsigaukite – nors suknelės atrodo it naujos, iš tiesų šie scenini kostiumai „Naujų pupyčių“ jau vilkėti.  Ar merginoms tinka šios suknelės?

„Tai senos, jau vilkėtos suknelės, kurias ištraukiau iš savo drabužių sandėliuko. Tiesiog pagalvojome, kad galima jas panaudoti naujam filmavimui, mat prie tokios dainos suknelės puikiai tiko“, – Žmonės.lt sakė grupei diriguojanti Oksana Pikul-Jasaitienė. 

Sako, sukneles merginos parodė prieš kelerius metus, o dabar ir vėl jomis pasipuošė: „Jas išvis vilkėjome gal porą kartų, gal vieną, ir tai seniai. Šios suknelės siūtos specialiai filmavimams. Suknelės pasiūtos prieš ketverius, gal net beveik penkerius metus.“

Žmonės.lt atkreipus dėmesį, kad suknelės primena kareiviškos uniformos audinį ir puikiai dera prie šauktinių temos, O.Pikul-Jasaitienė pritarė: „Kai merginos pasipuošė tomis suknelėmis, man kilo mintis apie šauktinius. Reikėtų ant nuotraukos parašyti „nebijok ateiti į armiją: jos pasiruošusios, o jūs?“ Gal tikrai pritrauktume norinčių? Juk moterys irgi gali eiti tarnauti...“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai