„Naujoms pupytėms“ – grupės „4 Roses“ priekaištai dėl plagijavimo

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-09 13:32
Grupės „4 Roses“ narės turi pastabų popscenos kolegėms dėl kopijavimo. Jos tikina, kad „Naujos pupytės“ naujam savo įvaizdžiui nusižiūrėjo nuo „4 Roses“ stilių ir stokodamos originalumo pasirinko ne tik tą pačią programą, bet ir tą patį muzikantą – saksofonininką Viktorą Olechnovičių-Woop.

„Tie patys hitai, tas pats pritariantis instrumentas ir net juo grojantis muzikantas. Tiesiog džiugu, jog grupėms, kurios stokoja idėjų, suteikiame galimybę jų pasisemti iš mūsų. Vienai grupei labai patiko mūsų pirmosios fotosesijos idėja, o štai kitai jau surepetuota ir beveik pusmetį esanti programa“, – sakė „4 Roses“ narės.

„Štai, kaip būna, kai padedi augti mūsų Selo muzikantui, o žmogus tik vaikosi pinigų“, – apie saksofonininką kalbėjo „4 Roses“. 

Žmonės.lt primena, kad Viktoras Olechnovičius-Woop – profesionalus muzikantas, grojęs tokiems muzikantams kaip Prince, Justinui Timberlake‘ui, Cameo, Crystal Kay, P Diddy, Charlie Singletonui, Patti LaBelle, Utadai Hikaru, Lietuvoje groja su „Sel“ „Woop Trio“, „Fun Clock“ ir kitais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Neatpažįstamai pasikeitusios „Naujos pupytės“ į sceną žengė jau be Oksanos Pikul

Ievos Jonelytės nuotr.
Ievos Jonelytės nuotr.

„4 Roses“ pripažįsta, kad šią ir kitas idėjas jos sugalvojo ne pirmos – dauguma jų populiarios užsienyje, bet, kaip pačios sako, „bent jau Lietuvos mastu toks copy-paste kelia šypseną“.

Vėliau pridūrė, kad nepaisant visko, „būtų dar šauniau, jeigu minėtos merginos pradėtų imti pavyzdį dainavimo srityje“.

Portalas Žmonės.lt primena,kad praėjusių metų spalį merginų grupės „4 Roses“ narės apkaltino Kristinos Ivanovos grupę „Magnit“ nusižiūrėjusią nuo jų stilių ir fotosesiją su gėlių vainikais.

Kas tai – iš tiesų plagijavimas? Ką manote jūs?

TAIP PAT SKAITYKITE: Muzikos žvaigždžių kalvėje JAV norintis studijas tęsti lietuvis pritrūko pinigų – prašo tautiečių jam pagelbėti

Ievos Jonelytės nuotr.
Ievos Jonelytės nuotr.

Naujausi straipsniai