Naujoje fotosesijoje „El Fuego“ narys Jonas Sakalauskas parodė savo tikrąjį veidą

Jonas Sakalauskas / Simona Banytė Photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-01 16:01
Grupės „El Fuego“ narys Jonas Sakalauskas su Žmonės.lt skaitytojais dalijasi naujausios savo fotosesijos kadrais. Anot fotomenininkės Simonos Banytės, metas šios fotosesijos įgyvendinimui buvo pasirinktas gan įdomių aplinkybių kontekste, pakankamai spontaniškai.
Simona Banytė Photography nuotr.
Simona Banytė Photography nuotr.

„Jonas fotosesijos dieną Klaipėdos kultūros fabrike festivalio „Jauna muzika 2015“ programoje kartu su menininkų grupės „Žuvies akis“ kūrėjais, nariais, pristatė šokio operą „Dykra“. Šokio spektaklio idėja, pasak Jono, tai žvilgsnis į suaugusių vyrų vidinį pasaulį.

Žmogus būdamas visuomenėje naudoja daug kaukių. Šie vyrai kalbėdamiesi mėtosi aukštomis filosofinėmis frazėmis, o santykiuose paprasčiausiose situacijose elgiasi kaip vaikai smėlio dėžėje. Užmiršus savo sielą lengva papulti į Dvasinę Dykrą. Taigi ši fotosesija, kuri vyko prieš pat spektaklį, buvo pakankamai rami, be rimtų veidų ir prisiimtų socialinių vaidmenų. Rimtumas ir pareiga visada yra svarbu, tačiau taip pat svarbu niekad neužmiršti nesuvaidinto gebėjimo džiaugtis gyvenimu“, – kalbėjo S.Banytė. 

Simonos ir Jono bendravimas prasidėjo prieš keletą metų: „Tiesiog sekam vienas kito veiklą, tenka aplankyti spektaklių ir koncertų, kuriuose pasirodo Jonas. Mačiau daugybę kartų Joną scenoje, buvo įdomu, kaip jis dirbs ir atsiskleis prieš mano objektyvą. Prisipažinsiu, buvo nelengva atrasti abiems tinkamą laiką ir erdvę, tačiau galų gale atradome vieną laisvą sekmadienio popietę Klaipėdoje.“

Simona Banytė Photography nuotr.
Simona Banytė Photography nuotr.

Apie jųdviejų bendradarbiavimą menininkė atsiliepia vien gražiais žodžiais: „Gyvenime Jonas – linksmas, valiūkiškas, spontaniškas, kūrybingas žmogus, su juo lengva bendrauti, dalintis idėjomis ir jas įgyvendinti. Todėl šioje fotosesijoje Jonas kiek kitoks, nei įprastai esame linkę jį matyti. Jono labai iškalbingi veido bruožai, gilios akys, todėl fotografijose, iš vienos pusės, atrodytų, matome subrendusį, atsakingą, iš kitos – patrauklų, seksualų, atrodytų ir kiek nerūpestingą bei žaismingą vyrą.“

Simona Banytė Photography nuotr.
Simona Banytė Photography nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai