Naujausiame „Radistų“ vaizdo klipe vakarėlių liūtai galės atpažinti save

Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys / „Exit“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-07 15:52
Dviguba naujiena visiems DJ Jovani gerbėjams: netrukus pasirodys ne tik naujas vieno populiariausių Lietuvos didžėjų singlas „Breathe in“, bet ir specialiai jam sukurtas vaizdo klipas. Penktadienio naktį solidžiausiame sostinės naktiniame klube „Exit Vilnius“ nufilmuota vaizdo medžiaga taps klipo pagrindu, o kiekvienas pakliuvęs į kadrą – jo herojum.

„Šis gabalas gimė visiškai atsitiktinai. Prieš gerą mėnesį netyčia užsukau į radiją ne darbo metu, kur vienas vaikinas turėjo pristatyti savo kūrybos dainą. Tokių entuziastų savo gyvenime buvau matęs N kartų, todėl nekreipiau dėmesio ir tvarkiau savo reikalus prie stalo. Staiga jis uždainavo… – kūrinio atsiradimo istorija dalinasi Jovani. – Uždainavo taip, kad negalėjau patikėti, ar čia „zipas“ groja. Jo balsas yra pasakiškas, o įdomiausia tai, kad Ignas niekada nesimokė dainuoti, nebuvo užlipęs ir ant profesionalios scenos.“

Toliau sekė įrašai Londone ir po keleto darbo valandų gimė fantastiškas kūrinys, kuris taps simboline dovana gerbėjams artėjančio „Radistų“ 8-ojo gimtadienio proga. Gyvai neeilinį vokalą, singlą ir vaizdo klipą galėsite išvysti jau lapkričio 20 d. „Žalgirio“ arenoje.

„O kol kas galiu pasidžiaugti ir padėkoti visai mūsų gerbėjų miniai, kuri taip nuoširdžiai vakar kilnojo „Exit Vilnius“ stogą. Čia mūsų namai, kur galime dalintis savo šokių muzika ir gražiausiomis emocijomis. Visos jos jau labai greitai mūsų naujame video“, – euforija tryško Jovani.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai