Naujajame Džersyje palaidota Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown

Bobbi Kristinos Brown laidotuvės / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-03 19:56
Pirmadienį Naujajame Džersyje palaidota velionės dainininkės Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown – amžinojo poilsio ji atgulė šalia savo garsiosios motinos.
AOP nuotr.
AOP nuotr.

Bobbi Kristina Brown mirė liepos 26 dieną „Peachtree Christian“ slaugos ligoninėje Atlantoje.

Praėjusį šeštadienį Jungtinių metodistų Šv. Jokūbo bažnyčioje Alfaretoje, šiek tiek šiauriau Atlantos, vyko atsisveikinimo su Bobbi Kristina ceremonija, kurioje dalyvavo tik kvietimus gavę merginos šeimos nariai ir draugai.

Po šių pamaldų Bobbi Kristinos palaikai buvo išskraidinti į Naująjį Džersį – čia ji pirmadienį palaidota „Fairview“ kapinėse greta motinos ir senelio Johno Russello Houstono. 

Iš laidojimo namų išenštą karstą procesijos metu iki pat kapinių lydėjo policijos pareigūnai bei automobilių kolona. Paskui karstą važiavusiame automobilyje sėdėjo Bobbi Kristinos močiutė Cissy Houston.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Laidotuvės buvo trumpos ir privačios – numatytu laiku įeiti į kapines buvo uždrausta, tad į Bobbi Kristinos laidotuves negalėjo patekti jokie pašaliniai žmonės. Vis tik prie kapinių vartų stoviniavo keliasdešimt žmonių, kurie laikė Bobbi Kristinos ir jos motinos Whitney Houston nuotraukas.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Bobbi Kristina Brown prieš pusę metų, sausio 31 dieną, buvo rasta leisgyvė savo namų vonioje, panirusi veidu į vandenį.

Mergina vonioje rasta likus vos porai savaičių iki trečiųjų jos motinos dainininkės Whitney Houston mirties metinių: 2012-ųjų vasario 11-ąją ji rasta negyva vonioje, jos veidas buvo paniręs po vandeniu.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai