Nauja tatuiruotė nustebino patį Sezzy: moters bučinio žymė ant kaklo – meistrės staigmena

Sezzy / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-23 09:59
Pažadą pasipuošti aštuoniomis naujomis tatuiruotėmis sau davęs atlikėjas Sezzy juda tikslo link: antradienį pasidarė dar vieną, antrąją. Šįkart jis ant kaklo išsitatuiravo moters lūpas, tarytum šios būtų palikusios bučinio žymę. Tiesa, kokia gi bus naujoji jo tatuiruotė Sezzy nežinojo tol, kol ji negimė.

Žmonės.lt jau rašė apie Sezzy idėją pasidaryti aštuonias naujas tatuiruotes – kiekvieną savaitę po vieną. Praėjusią savaitę atlikėjas ranką papuošė Snieguolės atvaizdu – taip pagerbė savo dukrą. 

Šią savaitę į tatuiruočių saloną „Miss Tina Tattoo“ jis ėjo neturėdamas idėjos naujam piešiniui, taigi atsidavė į meistrės Tinos rankas. 

„Šįkart į studiją atėjau be jokių minčių. Susitikau Tiną ir Artūrą vestibiulyje. Artūras man pasakė, kad ryt – Tinos gimtadienis, taigi nutariau, kad šia proga ji pati galės sugalvoti, kokią tatuiruotę nupiešti“, – Žmonės.lt pasakojo Sezzy. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Iš kur tiek pasitikėjimo? „Ji jau seniai mane tatuiruoja, taigi pasitikiu jos pasirinkimais. Pasakiau, kad tiesiog pieštų tai, kas, jos nuomone, ant manęs atrodytų gerai. Ji liepė atsigulti, aš kiek išsigandau... Ji ėmė piešti tai, apie ką, tiesą sakant, dažnai kalbėdavau, bet niekad tam nesiryžau“, – šypsosi dainininkas. 

Rezultatą jis pamatė tik tada, kai kelio atgal nebebuvo: „Ji nupiešė raudonas moters lūpas. Visad maniau, kad ant vyro kaklo tai turėtų atrodyti puikiai, taigi duodu jai 10 balų už pasirinkimą ir linkiu linksmo gimtadienio!“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai