Nauja Sezzy tatuiruotė – labai asmeniška: sprandą papuošė sparnai

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-13 12:17
Per aštuonias savaites aštuoniomis naujomis tatuiruotėmis pasipuošti pasižadėjęs atlikėjas Sezzy pasiekė pusiaukelę – gerbėjams rodo ketvirtąją savo tatuiruotę.

Šįkart piešiniu Sezzy papuošė sprandą – išsitatuiravo iš čia dygstančius angelo sparnus. 

Nauja tatuiruotė ant Sezzy kūno atsirado pirmadienį,  „Miss Tina Tattoo“ salone. 

„Nuėjęs į saloną turėjau kelis variantus, bet vis dar nebuvau tikras, kurį pasirinkti. Pasitarėme su Tina ir Artūru. Kalbėjome apie mano tatuiruotes, kai Tina paklausė apie sparnus. Aš visad svajoju skristi, todėl ir norėjau turėti sparnus. Jei kas paklaustų, ko noriu labiau, – gyventi amžinai ar skraidyti, visad pasirinkčiau skristi. Man tai reikšminga. O Tina sakė, kad pasirinktų amžiną gyvenimą. Bet juk jei gyventum amžinai, tai gyvenimas nebetektų prasmės.. Tada ir nusprendėme, kad galbūt man reikia tokių sparnų, kuriuos galėtų matyti ir kiti. Pasakiau, kad noriu sparnų ant sprando, ir beliko pasirinkti, kokių tiksliai norėčiau. Rinkausi iš keturių“, – Žmonės.lt sakė jis. 

Visai neseniai jis išsitatuiravo ir kitus tris piešinius – ausį papuošė natomis, kaklą papuošė moters bučinio žyme, o ranką – dukrai skirtu Snieguolės atvaizdu. ​

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Naujausi straipsniai