Nauja mįslė internautams: kokios spalvos yra batelis – rožinis ar violetinis?

Nauja mįslė internautams: kokios spalvos yra batelis – rožinis ar violetinis? / „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-10 11:10
Metų pradžioje visas pasaulis ginčijosi, kokios spalvos yra Toji suknelė, o dabar socialiniuose tinkluose užvirė nauja diskusija – kokios spalvos yra batelis, prie kurio užfiksuoti skirtingų spalvų nagų lakai?

Šią diskusiją užvirė „Twitter“ vartotoja @totallymendes, kuri savo paskyroje įkėlė dviejų nagų lako buteliukų ir aukštakulnio nuotrauką ir paklausė savo sekėjų, kokia nagų lako spalva labiau tinka prie jos batelių.

Netikėtai ši nuotrauka žaibiškai išplito internete ir žmonės niekaip negali apsispręsti, tai kokios spalvos visgi yra batelis – violetinis ar rožinis, ir koks nagų lakas labiau tinka prie šio batelio.

Tiek viena nagų lako spalva, tiek kita idealiai sutampa su batelio spalva, nors iš pirmo žvilgsnio abu nagų lakai atrodo skirtingų spalvų. Kai kurie „Twitter“ vartotojai apskritai tvirtina, kad batelis yra kitos spalvos.

O kokios spalvos batelį matote jūs?

Žmonės.lt primena, kad metų pradžioje visas pasaulis diskutavo, kokios spalvos yra viena suknelė – mėlyna ir juoda, ar balta ir auksinė. Į šią diskusiją įsitraukė ne tik garsenybės, bet ir mokslininkai, kurie bandė paaiškinti, dėl ko žmonės žiūrėdami į tą pačią nuotrauką mato visiškai skirtingas spalvas.

Nuotr. iš „Twitter“
Nuotr. iš „Twitter“
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai