Nauja Manto Wizard ir Kristinos Tarasevičiūtės fotosesija: dramatiška ir paslaptinga

Kristina Tarasevičiūtė ir Mantas Wizard / „Fotogenijų“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-20 11:04
Vienas žinomiausių Lietuvos magų Mantas Žmuidinavičius-Wizard drauge su savo žaviąja asistente šokėja ir balerina Kristina Tarasevičiūte įsiamžino įspūdingoje fotosesijoje.

Ši fotosesija buvo skirta paminėti Manto ir Kristinos trejų metų bendradarbiavimo sukakčiai.

Iliuzijos menas, kaip gyvenimas, gali būti lengvas ir žaismingas, o kartais dramatiškas ir paslaptingas.

„Nors turime  daugybę bendrų nuotraukų iš renginių, kuriuose dalyvavome, norėjome pasidaryti ir magišką fotosesiją profesionalioje studijoje“, – sako Mantas Wizard. 

Fotosesijos autoriai – studijos „Fotogenijai“  įkūrėjai Naglis Bierancas ir Simonas Bekupe.

„Šioje fotosesijoje norėjau parodyti, kad mano iliuzijos menas, kaip ir gyvenimas, kartais gali būti lengvas ir žaismingas, o kartais dramatiškas ir paslaptingas“, –  sako M.Wizard.

„Fotogenijų“ nuotr.
„Fotogenijų“ nuotr.

Įdomu tai, kad prieš trejus būtent N.Bierancas, kuris yra ne tik fotografas, bet ir šokėjas bei dainininkas, ir supažindino Mantą su savo kolege Kristina.

„Naglis man pristatė Kristiną kaip atsakingą ir itin talentingą žmogų. Su Kristina visad tariuosi dėl triukų, jų pateikimo scenoje ir sceninių kostiumų. Jos patarimus labai vertinu, net jei mūsų nuomonės kartais ir nesutampa“, –  sako M.Wizard. 

„Fotogenijų“ nuotr.
„Fotogenijų“ nuotr.

Renginių metu artistams yra nutikę kuriozinių situacijų. Kartą smeigdamas kardą į dėžę, kurioje buvo partnerė Kristina, Mantas išgirdo gana garsų „aiii“.

Kartą smeigdamas kardą į dėžę, kurioje buvo partnerė Kristina, Mantas išgirdo gana garsų „aiii“.

„Ačiū Dievui, viskas baigėsi gerai, bet nemažas išgąstis vis tiek buvo...  Apskritai nemalonių nutikimų scenoje stengiamės išvengti, nes dirbame, kad viskas vyktų sklandžiai.

Tačiau už kulisių visada juokaujame ir stengiamės palaikyti gerą nuotaiką:  turime net savo kodinius žodžius ir posakius“, – šypsosi magas.

„Fotogenijų“ nuotr.
„Fotogenijų“ nuotr.

Naujoje fotosesijoje M. Wizard įsiamžino vilkėdamas dizainerio Seržo Gandžumiano kostiumą.

„Šis  originalaus dizaino smokingas buvo specialiai man sukurtas. Esu didelis Seržo kūrybos gerbėjas, tad labai džiaugiuosi savo naujuoju sceniniu įvaizdžiu. Seržas įgyvendino tai, ką pats labai noriu išryškinti savo pasirodymuose: eleganciją ir modernią klasiką“, –  sako M.Wizard. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai