Naują fotosesiją gerbėjams dovanojanti Viktorija Vaičaitė: „Nebijau seksualių nuotraukų“

Viktorija Vaičaitė / Nerijaus Šabanausko nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-03 19:06
Sakoma, kad ruduo – vienas spalvingiausių metų laikų, tačiau vis dėlto dažnai būtent rudenį norisi dar ir dar daugiau spalvų. Ir kuo ryškesnių. Vos prieš dieną „Mis Lietuva 2013“ finalininkė Viktorija Vaičaitė atšventė 23-ąjį gimtadienį, o šiandien su Žmonės.lt skaitytojais dalijasi nauja spalvinga fotosesija.

Naujoje fotosesijoje Viktorija pozavo fotografui Nerijui Šabanauskui – mergina perteikė kelis skirtingus įvaizdžius: sportiškos miesto merginos,  gundančios vilioklės. Ryškų makiažą V.Vaičaitei sukūrė gera bičiulė Agnė Preikšaitytė.

„Fotografas jau seniau kvietė mane pasidaryti asmeninę fotosesiją, tačiau vis atidėliodavome – ją padarėme tik artėjant gimtadieniui, nors specialiai tokio sutapimo neplanavome. Kadangi mano hobis ir viena iš veiklų yra modelio darbas, tai ir fotografuotis man – vienas malonumas“, – Žmonės.lt sakė V.Vaičaitė.

Nerijaus Šabanausko nuotr.
Nerijaus Šabanausko nuotr.

Mergina pasakojo, kad fotosesijos idėja buvo į rudenišką kasdienybę įnešti ryškumo ir geros nuotaikos: „Nuotraukos ryškios ir spalvotos, kadangi rudenį trūksta optimizmo, ryškių spalvų.“

Fotosesijoje galima pamatyti ir kelis gundančius kadrus – Viktorija kuklinasi, kad geras fotografas visada moka atskleisti moters seksualumą per nuotraukas, tačiau prisipažįsta, kad ir jai pačiai nėra sunku subtiliai apsinuoginti prieš fotoobjektyvą.

„Aš nebijau seksualių nuotraukų –  jeigu jos pateikiamos subtiliai, man gražu“, – šypteli Viktorija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai