Natalijos Bunkės akvariumą puošia sūnaus išrinkta kaukolė: „Jo noras – man įsakymas“

Natalijos Bunkės akvariumas / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-24 17:47
Prieš dvejus metus iš grupės „Pop Ladies“ merginų jos lyderė Natalija Bunkė gimtadienio proga dovanų gavo vėžlį. Į dainininkės rankas jis atkeliavo su 10 litrų akvariumu, tačiau atlikėja netrukus naujam augintiniui nusprendė padidinti gyvenamą erdvę ir nupirko didžiulį, 100 litrų talpos akvariumą.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ilgą laiką vardo neturintis vėžlys gyveno vienas, kol Natalija galiausiai sugalvojo papildyti akvariumą naujais gyventojais – penktadienį jame užveisė gupijas ir keletą auksinių žuvelių. „Šimto litrų akvariumas su vienu vėžliu atrodė labai nuobodžiai. Pasikonsultavau su gyvūnų parduotuvės darbuotojais, sakė, jie turėtų sutarti. Yra viena grėsmė, kad vėžlys žuvims apkramtys uodegas“, – Žmonės.lt sakė Natalija.

Pasak atlikėjos, akvariumas – geriausia meditacija. Stebėdama jį Natalija ir pusryčiauja, ir dažosi, ir tiesiog pailsi į jį žiūrėdama po sunkios darbo dienos. „Vanduo labai ramina, labai geras jausmas. Net norisi dar didesnio akvariumo – užkratas totalus“, – linksmai sakė ji.

Akvariumą Natalija papuošė įvairiomis dekoracijomis, iš kurių viena – itin traukianti akį, akvariumo dugne galima rasti didelę kaukolę. „Ją išrinkti padėjo sūnus. Sūnaus noras – man įsakymas, todėl nesipriešinau“, – sakė atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu vėžlys ir žuvytės – vieninteliai augintiniai Natalijos namuose. Anksčiau ji turėjo sfinksų veislės katiną vardu Demonas. „Norėčiau ir dabar sfinkso, tačiau neturiu sąlygų jam laikyti. Tai gyvūnas, kuriam reikia daug dėmesio, reikia nuolat būti namuose, o aš dažnai išvykstu, tenka daug koncertuoti. Man jie labai gražūs. Jų charakteris – kaip šuniukų, jie principingi“, – pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE:  Katažina, Natalija Bunkė, Neringa ir Liepa pokštauja: tokių jų dar nematėte

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai