Natalija Bunkė savo „Audi Q5“ ryte rado apniokotą: „Kauno vagys, pasprinkit tom grotelėm!“

Natalija Bunkė ir jos automobilis / Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-16 12:04
Natalija Bunkė, rytą priėjusi prie savo automobilio, „Audi Q5“ visureigio, rado jį apniokotą vagių – ilgapirščiai išplėšė automobilio groteles.

„Gerai mašiną radau po nakties? Kauno vagys, pasprinkit tom grotelėm!“ – pasidalinusi apniokoto automobilio nuotraukomis socialiniame tinkle pasipiktino N.Bunkė.

Dainininkei didžiausią nuostabą sukėlė tai, kad ilgapirščius suviliojo būtent automobilio grotelės.

„Nėra čia taip žiauru, bet jau tokiomis smulkmenomis užsiiminėti... Bent halogenus pasiėmę būtų“, – geros nuotaikos neprarasti stengėsi N.Bunkė.

Į diskusiją įsilieję bičiuliai svarstė, kad groteles tikriausiai išlupo „pradedantys vagys“, nes šios automobilio detalės toli gražu nėra brangiausios ir rimtesnių ilgapirščių nesudomintų.

„Audi Q5“ visureigį N.Bunkė įsigijo prieš trejus metus – tada moteris negailėjo šiai transporto priemonei komplimentų: anot jos, tai ir itin patogus, ir kartu gražus automobilis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nuo šiol Natalija Bunkė važinės svajonių automobiliu – baltu „Audi“ visureigiu

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kauno apskrities VPK informuoja, kad Kaune ne tik pavojinga palikti daiktus automobilyje, bet ir pačius automobilius. Laikinojoje sostinėje, kitaip nei kituose miestuose, itin dažnai vagiamos transporto priemonės ar jų dalys, pavyzdžiui, katalizatoriai. Kauno apskrities VPK suvestinėse vagystės užfiksuojamos kone kasdien.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaune BMW savininkas pasigedo mašinoje palikto auksinio žiedo su deimantu

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai