Namuose sausgyslę perpjovusiai Sandrai Navickaitei prireikė skubios operacijos

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-17 16:35
Grupės „Rugiagėlės“ atlikėja, aktorė Sandra Navickaitė naujus metus pradėjo ligoninėje – čia merginai atlikta piršto operacija, po kurios dar laukia ilgas mėnuo gijimo proceso.

„Namuose, gaminant maistą, gana giliai įsipjoviau į pirštą ir, pasirodo, perpjoviau sausgyslę. Tačiau iškart nesikreipiau į medikus, paskaudėjo, pakraujavo, maniau, kad praeis. Laikui bėgant pastebėjau, kad įpjovimas gyja gražiai, tačiau piršto negaliu valdyti, nesilanksto. Aplinkiniai pradėjo sakyti, kad apsilankyčiau pas medikus, nes taip neturi būti, kažką būsiu pažeidusi“, – Žmonės.lt pasakojo S.Navickaitė.

Vis dėlto muzikinėje veikloje ir moksluose paskendusi mergina prisipažino, kad laiko nuvykti pas medikus vis nerasdavo. Ir tik po egzaminų pagaliau ištaikė laisvą minutę  – apsilankė Vilniaus universitetinėje ligoninėje, kur išgirdo liūdnų naujienų.

„Man pasakė, kad pažeidžiau sausgyslę, todėl reikia operuoti, nes kiekvieną dieną pirštui – vis blogiau. Po trijų savaičių išvis nebeoperuoja, o aš jau buvau užtempusi penkias dienas. Turėjau tuoj pat gultis į ligoninę operacijai. Net pasimečiau, kad viskas taip neplanuotai pasisuko – nejauku buvo, nes tai – pirmas kartas man ligoninėje“, – atviravo pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja pasakojo, kad buvo susidariusi išankstinę nuomonę apie ligonines – neva viešoje įstaigoje visi bus pikti, tačiau teigia likusi labai maloniai nustebinta viso personalo – nuo registratūros darbuotojų iki gydytojų.

„Atmosfera buvo labai gera, personalas – nuostabus, jaučiausi saugiai ir ramiai. Norėčiau padėkoti visam personalui bei gydytojams Audriui Šimkui ir Karoliui Baužai“, – šypteli Sandra.

Po operacijos mergina kurį laiką praleido ligoninėje, tačiau gana greitai buvo išleista į namus.

„Sugaudė, susiuvo tą mano sausgyslę į vietą. Jau gydausi namuose, dar ganėtinai skauda pirštą, reikia daryti mankštas ir dar mėnesį būsiu su įtvaru. Yra numatytų koncertų, todėl įdomiai atrodysiu, nes teks su juo ir koncertuoti“, – šypteli optimistiškai nusiteikusi S.Navickaitė.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai