Motinyste besimėgaujanti Oksana Pikul-Jasaitienė švenčia: „Šiandien mūsų angelui šeši mėnesiai“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-14 11:07
Oksana Pikul-Jasaitienė ketvirtadienį švenčia: jos ir krepšininko Simo Jasaičio sūnui Dominykui sausio 14-ąją sukako pusė metų.

„Šiandien mūsų angelui šeši mėnesiai! Laikas taip greitai bėga! Ačiū, kad atėjai į mūsų gyvenimą, atnešei tiek meilės!!! Ir tapai svarbiausiu pasaulyje! Motinystė veža!“ – pasidalijusi kūdikio fotografija džiaugėsi Oksana Pikul-Jasaitienė. 

Žmonės.lt primena, kad šiuo metu visa Jasaičių šeima gyvena Sicilijoje, Kapo d'Orlando miestelyje, mat čia rungtyniauja S.Jasaitis. Simas Jasaitis dabar atstovauja Italijos krepšinio ekipai „Orlandina Basket“.

Siandien musu angelui 6 menesiai!󾔗󾔗󾔗󾆯󾆯󾆯Laikas taip greitai bega 󾮟Aciu kad atejai i musu gyvenima,atnesei tiek meiles!!! Ir tapai svarbiausiu pasaulyje!❤️Motinyste veza!🍼󾌬

Posted by Oksana Pikul-Jasaitiene on Thursday, January 14, 2016

Savaitgalį, sausio 10-ąją, ji ir pati džiaugėsi sukaktimi: atšventė 32-ąjį gimtadienį.

Pasak jos, pastarieji metai buvo kupini įvykių. „Pasikeitė gyvenime ir prioritetai, atsirado naujų idėjų, pajutom naujus jausmus vienas kitam su vyru šeimoje. Mažylio gimimas abiem atnešė labai daug naujų emocijų, planų. Gera gyventi besimėgaujant šeima, ramybe“, – atviravo Oksana.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai