Moteris-gyvatė Odeta Janečkova, atsikračiusi garsaus buvusio vyro šėšėlio, surado laimę

Odeta Janečkova su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-02 09:28
Lanksčiausia Lietuvos akrobatė, moterimi-gyvate vadinama Odeta Janečkova (34) antradienį iš Lietuvos, kur septynis mėnesius didmiesčiuose ir mažesniuose miesteliuose su cirku „Marcel ir Odeta“ rengė pasirodymus, žiemoti vėl grįžta į Čekiją. Šįmet į gimtinę ji atvyko su pagausėjusia šeimyna bei pirmą kartą savo parengtus numerius publikai pristačiusiu vyriausiu sūnumi Dovydu.

O.Janečkova džiaugiasi, kad ją Lietuvoje žmonės vis rečiau atpažįsta kaip buvusią „Rebelheart“ grupės lyderio, muzikanto Dariaus Mickaus žmoną. 

„Dovydas šįmet pirmą kartą išdrįso parodyti savo numerius publikai. Jis vaidina klouną, yra parengęs pasirodymą su poniu. Visko moka ir daugiau, tik, matyt, dar truputį kuklinasi“, – apie Dariaus ir savo sūnų pasakojo O.Janečkova. 

Dovydas su D.Mickumi nebendrauja. Lapkričio 12 d. devintąjį gimtadienį švęsiantis berniukas tėčiu vadina „Marcel ir Odeta“ cirko įkūrėją, gyvūnų dresuotoją Marcelį. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Marcelis ir Dovydas labai sutaria. Jie kartu treniruojasi, ruošiasi pristatymams“, – sakė 2012-ųjų kovo 3 d. už mylimojo čeko ištekėjusi Odeta. 

Pora jau augina tris bendrus vaikus. Gruodžio 7 d. dvyniams Stelai ir Marcelo sueis treji metai. O jų jaunesnei sesutei Odetai Vanesai kitų metų pradžioje – sausio 16 d. – bus dveji. 

Nors abiejų pastarųjų nėštumo metu moteris-gyvatė priaugo daug svorio, po gimdymo likusius kilogramus greitai numetė. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Besilaukdama dvynių O.Janečkova cirko pasirodymuose, rekomenduota gydytojų, nedalyvavo. Tuo tarpu Odeta Vanesa mamai atlikti akrobatinius triukus ore leido net iki penkto nėštumo mėnesio. 

„Į cirko areną grįžau mėnesį po gimdymo, todėl svoris greitai tapo toks, kaip visuomet“, – sakė akrobatė. 

Visi keturi Odetos vaikai – energingi. Kai ji atvyksta į Lietuvą, dvynius padeda prižiūrėti tėvai. Dovydas – jau savarankiškas ir toks, kad au gali rūpintis jauniausia sesute. Mažylė – ir visų cirko kolektyvo narių numylėtinė.

„Nėštumas buvo netikėtas, bet su vyru nudžiugome“, – tvirtino laimingas akimirkas prisimindama moteris. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Du vardus dukrelei pora skyrė tęsdami savo šeimos tradiciją – tėčio vardu pavadintas sūnus, o viena iš dukrų – mamos vardu. Kad mažylė turėtų ir šį tą savo, ją Odeta ir Marcelis pavadino ir Vanesos vardu. 

Jauniausia Janečkovų atžala – labai laksti. Dvejų metukų neturinti mergaitė kartu su mama daro špagatą, tiltelį, kūlversčius. 

„Pirmą kartą špagatą Vanesa padarė dar nebūdama metukų. Ji tokioje pozoje kartais savo lovelėje užmigdavo“, – pasakojo daugiavaikė mama.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Odeta Vanesa gimė didžiausia iš keturių vaikų – svėrė 3400 gramų. Tačiau dabar ji – smulkiausia ir vienintelė, jau pradėjusi domėtis mamos užsiėmimu. 

Cirkas „Marcel ir Odeta“ išvyksta iš Lietuvos. Per septynis mėnesius surengta daugiau nei šimtas pasirodymų. Kasmet į programą įtraukiami vis nauji elementai. Pavyzdžiui, šįmet publika pirmą kartą galėjo išvysti arenoje jaunąsias Afrikos liūtes. 

„Kitą sezoną vėl grįšime. Iki to laiko pailsėsime ir parengsime naują programą“, – sakė O.Janečkova, su šeima gyvenanti netoli Prahos ir kasmet, važiuodama į Lietuvą, vagonėliu ant ratų įveikianti 1000 kilometrų. ​

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai