Monikos Šalčiūtės draugijoje – LKL komercijos direktorius Žygimantas Surintas

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-04 17:37
Monika Šalčiūtė (22), kurį laiką poruota tai su Kauno verslininku Ugniumi Kiguoliu, tai su IT specialistu Luku Raščiausku, linksniuojama naujo vaikino draugijoje. Mergina leidžia laiką su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komercijos direktoriumi Žygimantu Surintu (25).

Internete vis pasirodo Monikos ir Žygimanto draugystę patvirtinančios nuotraukos. Viena jų apskriejo socialinius tinklus. Joje Monika apsikabinusi Žygimantą, jis meiliai glaudžiasi prie Monikos skruosto. Nuotrauka netrukus buvo pašalinta iš socialinio tinklo. 

„Ten buvo juokas. Tarp mūsų nieko nėra, mes tik bičiuliai. Tiesiog tai buvo juoko forma, gal juokas buvo kiek per stiprus, bet esame tik bičiuliai. Turime tik bendrų darbo reikalų“, – Žmonės.lt sakė Ž.Surintas.

Monika ir Žygimantas šiuo metu dirba bendrame sporto projekte, kuriame dalyvauja ir L.Raščiauskas. Monika padeda Lukui siekti užsibrėžtų tikslų ir pagražinti kūno linijas. 

Paklausta apie draugystę su Žygimantu, Monika Šačiūtė atsakė nieko nekomentuosianti. „Draugai ir viskas“, – kikendama Žmonės.lt kartojo M.Šalčiūtė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Naujausi straipsniai