Monika Šalčiūtė šokiruota – užsienyje naudojasi jos vardu ir nuotraukomis: „Pikta, kad uždirba pinigus“

Monika Šalčiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-20 19:25
Žinomiems žmonėms dažnai tenka susidurti su tam tikra problema – šiais socialinių tinklų klestėjimo laikais tiek feisbuke, tiek kituose tinkluose ima kurtis netikros anketos, kuriose nepažįstami asmenys apsimeta viena ar kita garsenybe ir jos vardą išnaudoja įvairiais asmeniniais tikslais.

Interneto sensacija vadinama Monika Šalčiūtė jau nebesistebi Lietuvoje sukurta begale feisbuko anketų, pavadintų jos vardu ir pavarde, tačiau kad atsiras vagiančių nuotraukas ir duomenis užsienyje, mergina nesitikėjo.

„Lietuvoje netikrų anketų  su manimi – šimtai, jau pripratau. Bet kad persikėliau į užsienio „rinką“, man naujiena“, – neslėpė Monika.

Feisbuko platybėse ji rado anketą, pavadintą „Monii Salciute“ vardu: joje kone kasdien dedamos iš tikrosios M.Šalčiūtės anketos pavogtos nuotraukos, netikroji Monika jas noriai komentuoja bei bendrauja su gerbėjais rumunų kalba.

Facebook nuotr.
Facebook nuotr.

Anketoje taip pat skelbiama, kad „Monni Salciute“ dirba viename naktinių Rumunijos klubų, yra kilusi iš Rumunijos miesto Devos.

Neįtikėtina, tačiau netikra M.Šalčiūtės anketa turi daugiau kaip 57 tūkstančius gerbėjų, jos nuotraukos „laikinamos“ tūkstančiais. Antai pagrindinė profilio nuotrauka surinkusi daugiau kaip 16 tūkst. paspaudimų „patinka“.

Tokia anketa M.Šalčiūtę itin nustebino – mergina jau pripratusi, kad Lietuvoje sukurta ne viena dešimtis jos vardo anketų, tačiau dauguma jų akivaizdžiai nesulaukė dėmesio, mat sekėjai supranta, kad jos – netikros. Šiuo atveju užsienyje sukurta itin aktyviai veikianti anketa ją kiek glumina.

Facebook nuotr.
Facebook nuotr.

„Su šiuo asmeniu nepavyksta susisiekti dėl mano naudojamų nuotraukų, nes esu jo užblokuota. Iš dalies įdomu, gal net smagu, jog kažkam pasirodžiau graži ir kuria anketas su mano nuotraukom, kurios susilaukia tūkstančių žmonių teigiamo dėmesio net kitoje šalyje. Tačiau yra pikta, kad naudodami mano nuotraukas, apsimesdami manimi uždirba pinigus... Apžiūrėjusi anketą iš draugės profilio, pastebėjau jog dirba su reklamom, jas talpina, už kurias, manau, gauna užmokestį“, – situaciją Žmonės.lt komentavo M.Šalčiūtė.

Pikta, kad naudojant mano nuotraukas, apsimesdami manimi uždirba pinigus...

Šokėja prisipažino nerimaujanti, kad užsienyje sukurta anketa gali daryti neigiamą poveikį jos įvaizdžiui: „Neramu ne tik dėl mano nuotraukų, bet ir vardo su pavarde naudojimo... Juk gali suformuoti neigiamą įvaizdį apie mane, juk nežinau, kaip bendrauja, ką daro, kokią pasaulėžiūrą pozicionuoja...“

Susidomėjusi šia anketa M.Šalčiūtė užsienyje atrado ir daugiau „Monikų Šalčiūčių“. Tarkime, Natalia Adeline Mosca vardu sukurtoje anketoje taip pat naudojamos asmeninės Monikos nuotraukos, teigiama, kad mergina ya modelis ir šokėja iš Ispanijos.

Facebook nuotr.
Facebook nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai