Moniką Šalčiūtę parodijavusi aktorė Rasa Marazaitė pasijuokė ir iš „lašišos kostiumo“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-06 21:22
„Aš visai neseniai sužinojau, kas yra Monika Šalčiūtė“, – prisipažino aktorė Rasa Marazaitė. Prieš kelias savaites jai šis vardas nieko nesakė, tačiau šiandien ji apie interneto sensacija vadinamą merginą galėtų papasakoti turbūt daugiau nei didžiausi Monikos gerbėjai.

Penktadienio vakarą sostinės muzikiniame klube „New York“ vyko naujo TV3 parodijų šou „Pakartok!“ filmavimas, kuriame R.Marazaitė įkūnijo M.Šalčiūtę.

Prisiminusi daug dėmesio sulaukusią žurnalisto Andriaus Tapino laidą „Pinigų karta“, kurioje Monika pasakoja apie sėkmingą savo karjeros formulę, Rasa (scenoje vadinta Rasa Šalčiūte) pasitelkė į pagalbą laidos vedėją Justiną Jankavičių ir parengė komišką numerį.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Aš pati esu brendas ir visą laiką ties tuo dirbu. Kai man buvo 18 metų, prieš dvejus metus man buvo 18 metų, aš susikūriau feisbuką. Kažkodėl labai patikau žmonėms ir jie mane laikino. Pradžioj tų laikų buvo nedaug, bet jų vis daugėjo ir daugėjo. Kažkodėl patikau visiems“, – šmaikščiai įsijautusį į M.Šalčiūtės vaidmenį scenoje kalbėjo Rasa savo personažės lūpomis.

Laidos filmavimui aktorė pasirinko tamsiai rožinę suknelę ir prisiminė, kaip M.Šalčiūtė stebėjosi, kodėl jos vasarinis kombinezonas buvo pavadintas „lašišos kostiumu“.

Monikos „lašišos kostiumas“ išpopuliarėjo po to, kai Žmonės.lt portale pasirodė žinutė apie M.Šalčiūtės pasirinktą įvaizdį naktiniame klube.

Juokdamasi R.Marazaitė-„Šalčiūtė“ kalbėjo: „Aš vis galvoju, kodėl Viktoria Beckham gali turėti savo drabužių liniją, o aš negaliu? Ir aš galiu. Ir turėsiu. Ten gal nebus lašišos, bet gal bus karpių ar... auksinių žuvelių linija.“

Nuotaikingas pasirodymas nepaliko abejingų, Rasai plojo ir šou vertinę komisijos nariai aktoriai Kristina Kazlauskaitė ir Robertas Aleksaitis bei režisierius Donatas Ulvydas.

Po pasirodymo R.Marazaitė nusiėmė Monikos kaukę ir papasakojo apie tai, kaip jai sekėsi ruoštis Šalčiūtės vaidmeniui. Kurį laiką be televizoriaus gyvenusi ir per daug Lietuvos pramogų pasauliu nesidomėjusi aktorė tikino, kad Monikos personažas jai buvo labai netikėtas. Iš laidos prodiuserių gavusi užduotį suvaidinti Šalčiūtę, R.Marazaitė sakė turėjusi ją geriau pažinti. Tuomet ji kruopščiai peržiūrėjo ne vieną vaizdo įrašą iš laidų, kuriose vaidino Monika – „Monikos kokteilį“, „Šuolį“, „Šok su manimi“ ir pan.

TAIP PAT SKAITYKITE: Loreta Graužinienė ir Algirdas Butkevičius tapo parodijų šou „Pakartok!“ herojais

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Stebėjau, kaip ji šneka, kaip elgiasi. Man reikėjo suprasti, kas ji per žmogus. Galiausiai suvokiau, kad tai – labai sudėtingas personažas“, – Žmonės.lt sakė ji.

Pasak Rasos, išsijuokti iš žmogaus – labai lengva, daug sunkiau sukurti smagią parodiją. Būtent tai ji ir stengėsi padaryti. „Nenorėjau Monikos įžeisti. Bandžiau pagauti jos sielos virpesį“, – pasakojo ji.

Ar kuriant parodiją aktorei nekilo noras pabendrauti su pačia Monika? „Ne. Jeigu būčiau su ja pabendravusi, nebūčiau to dariusi. Manau, kad už Monikos nugaros yra labai daug skausmo. Pati esu iš provincijos ir labai gerai suprantu tą didmiesčio kompleksą. Manau, kad pas Moniką jis labai stiprus. Reikalaudama dėmesio taip ji ginasi nuo pasaulio: nori būti, kaip visi, nori būti geresnė, bando, nepavyksta, o tuomet nors skauda, vis tiek bando“, – svarstė Rasa.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Aktorė neslėpė, kad tam tikros M.Šalčiūtės savybės ją labai žavi. Pavyzdžiui, gebėjimas vienu metu mąstyti apie daugybę dalykų. „Man patinka, kaip ji savo galvoje ieško minčių. Pas ją viskas sproginėja. Jeigu aš vienu metu mąstau, tarkime, trim frontais – apie tai, kaip pavyks spektaklis, apie tai, ar mano vaikai pavalgę, svarstau, ką veiksiu rytoj – tai Monika mąsto apie 15 dalykų vienu metu. Tai žavi“, – sakė aktorė.

R.Marazaitės kurtą parodiją, kaip ir daugelį kitų, kurias įkūnijo aktoriai Ramūnas Rudokas, Kirilas Glušajevas, Ramūnas Šimukauskas, Aušra Štukytė ir Vitalijus Cololo bus galima pamatyti nuo vasario 18 dienos TV3 laidoje „Pakartok!“.

Naujausi straipsniai