Monika Šalčiūtė naujomis nuotraukomis intriguoja gerbėjus dėl santykių su Ugniumi Kiguoliu

Monika Šalčiūtė ir Ugnius Kiguolis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-05 19:29
Monika Šalčiūtė socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotraukomis su Kauno verslininku Ugniumi Kiguoliu, kurios ir vėl paskatino jos gerbėjus diskutuoti apie judviejų santykius.

Vienoje nuotraukoje Monika ir Ugnius pozuoja susiglaudę, puse lūpų šypsodamiesi. Po ja M.Šalčiūtė trumpai juokaudama brūkštelėjo: „Psichai“. Kitoje nuotraukoje užfiksuota akimirka, kuomet Monika bučiuoja Ugniui į skruostą.

Kai kurie jos gerbėjai teigė, kad Monika ir Ugnius labai tinka vienas kitam kaip pora. Ne viena mergina siūlė Monikai draugauti su U.Kiguoliumi, mat jis esąs „ne paprastas vyras, o milijonierius“.

Į tokius pasiūlymus Monika atsakė: „Man pasisektų dėl to, kad žmogus gerai uždirba? Jei jis mane gautų, jam labai pasisektų. Nu nejuokinkit voverių, pati turiu aš savo pinigų.“

Kalbas apie juodu siejančius romantiškus santykius, pastaruoju metu pati Monika neigė. Puslapyje ask.fm, kuriame ji noriai atsakinėja į gerbėjams rūpimus klausimus, Monika tikino, kad juodu su Ugniumi – tik draugai, mat tapti pora jiems nepavyko nepaisant abipusės simpatijos.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Beje, ketvirtadienį startavo naujas U.Kiguolio puslapis „Šūdlistis“, kuriame žinomi žmonės galės viešinti juos socialiniuose tinkluose įžeidinėjančius asmenis.

Ką gali žinoti, gal pirmieji „Šūdlisčio“ klientai ir pasirodys Monikai išpublikavus šias nuotraukas socialiniuose tinkluose?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai