Monika Šalčiūtė išleis savo vardo kvepalus: „Bus ir vyrams, ir moterims“

Monika Šalčiūtė / „Pantera“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-23 15:57
Monikos Šalčiūtės gerbėjai gali džiaugtis: kitais metais prekyboje pasirodys jos vardo kvepalai. Kvepalus M.Šalčiūtė kuria ir vyrams, ir moterims, sako, kad šie bus prabangūs ir visiškai atspindės pačios skonį.

Naujieji M.Šalčiūtės kvepalai prekyboje pasirodys kitąmet. „Šiais metais išleisti kvepalų dar nespėsime, bet kitais bus. Tik dar negaliu pasakyti datos. Žiūrėsime strategiškai, kad jie išeitų prieš kokią nors šventę ar panašiai. Gali būti, kad ir kitų metų pabaigos teks palaukti“, – Žmonės.lt sakė ji. 

Paklausta, koks tai bus aromatas, atskleidžia daugiau detalių: „Tai bus lengvas, saldus kvapas. Kvepalai bus dveji: ir vyrams, ir moterims. Žinoma, prie kiekvieno klausimo dirbu ir pati – nepaleidžiu šio projekto iš savo akiračio. Todėl kvapas bus pagal mane: toks, kaip, mano nuomone, turi kvepėti vyras, ir kaip turi kvepėti moteris. Kvepalai bus pakankamai prabangūs.“

Kaip vadinsis M.Šalčiūtės kvepalai? „Šiuo klausimu idėja dar nėra išgryninta“, – neatvirauja Monika. 

Savo vardo kvepalus kitąmet pristatys ir Egidijus Dragūnas. Žmonės.lt žiniomis, kvepalus išleisti žada ir Žydrūnas Savickas. 

Žmonės.lt žiniomis, garsenybių vardais pavadintus kvepalus kuria Kaune įsikūrusi kompanija.

Klubo „Pantera“ nuotr.
Klubo „Pantera“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai