Monika Šalčiūtė dėl nesusirinkusių gerbėjų nesijaudina: „Iš tikrųjų viskas buvo surežisuota“

Parodos akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-29 12:01
Tikėto gerbėjų antplūdžio trečiadienį nesulaukusi Monika Šalčiūtė neišgyvena. Neva į jos kvietimą sureagavę trys žmonės atėjo ne visai į tą renginį, o tikrasis susitikimas laukia dar tik ateityje.

„Filmavausi laidoje „Drąsios ir žavios“, kurios metu atėjo neva tik keli gerbėjai. Iš tikrųjų viskas buvo surežisuota tam, kad ramiai nusifilmuotume laidą be bereikalingo viešo dėmesio“, – savo socialinėje paskyroje kandžiomis replikomis ją apmėčiusiems komentatoriams rėžė M.Šalčiūtė.

Pasak jos, „tikrą susitikimą“ bus galima pamatyti televizijos laidoje. „Jis įvyko ir buvo labai fainas, tačiau negaliu rodyti nes tai skirta medžiaga eteriui“, – mintimis dalijosi mergina.

Norą susitikti su savo gerbėjais M.Šalčiūtė išreiškė dar praėjusią savaitę. Savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ji paviešino įrašą, kuriuo visus savo gerbėjus pakvietė susitikti su ja akis į akį – užsukti į viešbutį „Crowne plaza“. Deja, pasimatyti su ja akis į akį panoro tik trys gerbėjai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į susitikimą su Monika Šalčiūte atėjo tik trys gerbėjai

Po nenusisekusio renginio M.Šalčiūtę išplūdo interneto komentatoriai. Ar 120 tūks. sekėjų internete turinčios merginos žvaigždė jau prigeso? Kodėl pabendrauti su ja gyvai panoro vos keli asmenys?

Tačiau M.Šalčiūtei pašaipios replikos nerūpi. Netrukus po to, savo socialinio tinklo paskyroje ji pasidalino įrašu, kuriame rašė: „Ačiū, kad nuolat sekat viskas naujienas apie mane, kurių vėl buvo daugybė, tik, deja, nelabai teisingų <...> Po šių naujienų žmonės parodė savo tikrą veidelį ir kiek mažai reikia, kad būtų neverti žmogaus vardo. Specialiai tylėjau ir stebėjau žmonių reakcijas. Fuuuuu! Turėtų būti gėda! Norėjau gražiai ir kiek vėliau pristatyti projektą, bet matot kaip išėjo.“

Monikos Šalčiūtės įrašas „Facebook“ tinkle
Monikos Šalčiūtės įrašas „Facebook“ tinkle
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai