Modelis Kristina Tučkutė pasidalijo emocingomis nuotraukomis su mama Ala

Kristina Tučkutė su mama Ala Tučkuviene / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-17 11:02
Mama – brangiausias žmogus kiekvieno gyvenime. Tai patvirtindama žinomas modelis Kristina Tučkutė (31) socialiniame tinkle pasidalijo jaukia šeimyniška nuotrauka su mama Ala.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
„Tu mane iškėlei į pasaulį. Būsiu dėkinga visada“, – po fotografija rašė ji.

Ši nuotrauka daryta praėjusią vasarą Konge, tuomet ji drauge su mama keliavo į Kongo prezidento sūnaus vestuves.

„Su mama palaikome labai šiltus ir draugiškus santykius. Esame lyg geriausios draugės, galima šnekučiuotis apie viską“, – Žmonės.lt sakė Kristina.

Modelis šiuo metu gyvena tarp Paryžiaus, Niujorko ir Lietuvos, daug keliauja, tačiau susitikti su mama kelių tūkstančių kilometrų atstumas jai netrukdo. „Atstumas mums nė motais. Matomės labai dažnai“, – sakė modelis.

Abu Kristinos tėvai dirbo pasienio policijoje, todėl disciplina ir tvarka šeimoje buvo itin svarbi.

„Mane auklėjo gana griežtai. Nepaisant to, mama visuomet buvo tas žmogus pas kurią galėjau bet kada ateiti, pasiguosti, žinojau, kad šalia jos man nieko blogo nenutiks“, – mintimis dalijosi pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tėvai Kristinai leido save realizuoti ir visuomet ieškojo būdų, kaip ją užimti, stengėsi padėti rasti mėgstamą veiklą ir taip geriau pažinti save. „Tikiu, kad mamai buvo labai sunku taip anksti išleisti mane į pasaulį, bet ar aš arti, ar toli, ji visada buvo šalia ir tai svarbiausia“, – sakė Kristina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai