Modelis iš Kroatijos Sara Grkovic peiliu subadė savo dvynę seserį, nes pavydėjo jai vaikino

Autorius: Mantė Mažonė
Publikuota: 2015-02-03 08:34
Kroatijos modelis Sara Grkovic (22 m.) peiliu subadė savo dvynę seserį Dajaną Grkovic, nes pavydėjo jos santykių su vaikinu, kuris ir jai pačiai patiko.

Kaip skelbia „Central European News“, Sara Grkovic praėjusį savaitgalį buvo suimta už tai, kad virtuviniu peiliu dūrė į savo seserį. Jai pareikšti kaltinimai dėl tyčinio sunkaus kūno sužalojimo. Merginos sesuo dvynė Dajana Grkovic šiuo metu guli vietos ligoninėje, jos būklė yra stabili.

Joms nereikėjo kvaršinti galvos dėl konkurencijos su kitomis merginomis, bet jos akivaizdžiai konkuravo viena su kita

Abi merginos gyveno kartu su savo mama Kroatijos mieste Rijekoje. Tuo metu, kai šeštadienį tarp seserų kilo konfliktas, jų mamos namuose nebuvo.

„Jos visada buvo nepriekaištingai prisižiūrėjusios ir mandagios, ir vienodos kaip du žirniai puode, – vietinei televizijai sakė merginų kaimynas. – Niekada nesuprasdavau, su kuria iš jų prasilenkdavau laiptinėje, bet jos visada pasisveikindavo.“

Tačiau tas pats kaimynas pridūrė, kad seserys nebuvo labai artimos, jis jų kartu nematydavo. „Jos abi buvo stulbinamo grožio. Nemanau, kad joms reikėjo kvaršinti galvos dėl konkurencijos su kitomis merginomis, bet jos akivaizdžiai konkuravo viena su kita ir buvo pavydžios“, – kalbėjo kaimynas.

Būtent pavydas ir išprovokavo seserų konfliktą, per kurį buvo išlietas kraujas.

„Jos akivaizdžiai pykosi dėl vieno vaikino, kuris abiem patiko. Panašu, kad jis pasirinko Dajaną, ir Sara dėl to buvo nepatenkinta. Bet aš niekada nebūčiau galėjęs pagalvoti, kad dėl to ji bandytų nužudyti savo seserį“, – pasakojo kaimynas.

Naujausi straipsniai