Modelis Giedrė Rusytė dėl kilnios misijos iš Paryžiaus sugrįžta į Lietuvą

Giedrė Rusytė / Gretos Skaraitienės/„Žmonės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-16 14:44
Modelis, televizijos laidų vedėja Giedrė Rusytė palikusi visus darbus Paryžiuje atvyks į Lietuvą specialiai dėl UNICEF gerumo misiją Mozambike vainikuojančio šou „Už kiekvieną vaiką“. Šou vesianti moteris – dažna labdaros renginių dalyvė, savo pavyzdžiu skatinanti nelikti abejingiems ir pasidalinti gerumu.

„Džiaugiuosi, kad Lietuva prisijungė prie tarptautinės organizacijos UNICEF, siekiančios pagelbėti nepritekliuje gyvenantiems pasaulio vaikams. Man didžiulė garbė, kad galėsiu pakviesti žmones prisidėti prie gražios akcijos ir pati tapti jos dalimi“, – sakė G.Rusytė pridurdama, kad, nors esame maža valstybė, sugebame matyti toliau savo nosies ir tuo derėtų didžiuotis. 

„Viliuosi, kad Lietuva ir toliau ims pavyzdį iš civilizuotų pasaulio šalių, augindama teigiamą požiūrį labdaringos veiklos atžvilgiu: juk penkeri jubiliejaus metai – dar nedaug, – kalbėjo žinoma moteris. – Tiesa, apie labdaringas organizacijas girdžiu nemažai neigiamų atsiliepimų. Tautiečiai – geros širdies ir geros valios žmonės, tačiau linkę įžvelgti klastą, nepasitikėti: neva iš pradžių reikėtų žiūrėti savo kiemo, kadangi ir mūsų šalyje yra daug nepritekliuje gyvenančių vaikų. Nors iš dalies su tuo sutinku, tai – labai „tamsus“ požiūris, ir padėtį galėtume keisti patys: susiėmę, tapdami vieningesniais. Juk Lietuva – daug žadanti, graži šalis, kurioje, ačiū Dievui, matyti nuo bado ir ligų mirštančius vaikus nėra kasdienybė.“

G.Rusytei įprasta lankytis labdaros renginiuose, kuriose ji aukoja pagal galimybes. „Remiu ir keletą vaikų iš skurdžių šalių, tačiau kiekvienas turėtų stengtis pagelbėti taip, kaip gali. Svarbu nelikti abejingam pagalbos besikreipiantiems žmonėms“, – įsitikinusi moteris.

Grandiozinio šou metu visa Lietuva galės išvysti dar niekur nerodytas Mozambiko vaikų ir šeimų istorijas, perteiktas per misijos dalyvių – dainininko Merūno Vitulskio ir UNICEF Geros valios ambasadorės aktorės Virginijos Kochanskytės – potyrius.

Tiesioginės transliacijos metu Lietuvos gyventojai bus kviečiami aukoti: net ir keli eurai gali padėti išgelbėti Mozambiko vaikų gyvybes. Išskirtiniame paramos koncerte kilnią iniciatyvą palaikys žinomiausi Lietuvos ir net užsienio dainininkai.

Spalio 31 dieną TV3 eteryje šou „Už kiekvieną vaiką“ sieks atkreipti dėmesį į nepritekliuje gyvenančias Mozambiko šeimas bei našlaičius vaikus. Kas kartu su G.Rusyte ves jubiliejinį šou organizatoriai kol kas neatskleidžia, bet žada, kad tai bus netikėta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Merūno Vitulskio pirma diena Mozambike: egzotikos ir sukrečiančių vaizdų perpinti įspūdžiai

Virginija Kochanskytė: „Mozambiko vaikai pasiryžę išgyventi, tik reikia jiems padėti tai padaryti“

Aktorius Marius Repšys sportines ambicijas aukoja dėl kilnios UNICEF misijos

Žmonės.lt

Temos:

UNICEF Aktualu

Naujausi straipsniai