„Mis Aukštaitija“ organizatoriai karūną iš gražuolės atsiėmė tik įsikišus policijai

2014 metų Mis Aukštaitija ir Mis Publika Ernesta Miškinytė / Savifoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-11 23:12
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas savaitgalį sulaukė neįprasto pareiškimo. Į pareigūnus kreipėsi konkurso „Mis Aukštaitija“ organizatoriai, nes praėjusių metų gražuolė nesutiko grąžinti rankų darbo vienetinės karūnos, kuri gegužės 22 dieną turi būti įteikta naujai gražiausiai Aukštaitijos merginai.

Paskutinės savaitės iki gražiausios Aukštaitijos merginos rinkimų organizatoriams buvo itin įtemptos. Jų tvirtinimu, rūpesčių pridarė praėjusių metų Mis Aukštaitija ir Mis Publika tituluota Ernesta Miškinytė – mergina nesutiko grąžinti 2014-aisiais iškovotos karūnos. 

Rankų darbo vienetinį papuošalą prieš trejetą metų sukūrė menininkas Vytautas Petrauskas, kuomet buvo atgaivinti gražiausios Aukštaitijos merginos rinkimai ir ji kasmet perduodama gražiausiosios titulą pelniusiai merginai.

Anot organizatorių, E.Miškinytei nepaisant sutarties sąlygų ir nesutinkant grąžinti karūnos, jiems teko rašyti pareiškimą ir prašyti policijos pareigūnų pagalbos.

Susisiekti su pačia Ernesta antradienį nepavyko. Renginio „Mis Aukštaitija“ organizatorė Ieva Žiukaitė-Damaševičienė svarstė, kad mergina galbūt bijo prabilti po tokio gėdingo įvykio.

Savifoto.lt nuotr.
Savifoto.lt nuotr.

I.Žiukaitė-Damaševičienė sako, kad tik tuomet, kai buvo paviešinta, jog parašytas pareiškimas dėl E.Miškinytės elgesio, mergina pagaliau suprato, kad čia ne juokai ir grąžino karūną.

„Organizuodama šį konkursą, niekada negalvojau, kad  nominuota gražuolė galėtų taip pasielgti. Esu šokiruota, kad mergina, pasirašiusi sutartį su renginį organizuojančia įmone, nesuvokė savo įsipareigojimų. Organizuodama šį renginį turiu daug rūpesčių. Šis incidentas labai ne laiku ir nemalonus. Stengiausi vengti konfliktinių situacijų, bet kuomet likus mažiau nei dviem savaitėms iki renginio ji pareiškė nenorinti atiduoti karūnos, teko kreiptis į policiją“, – kalbėjo I.Žiukaitė-Damaševičienė.

Savifoto.lt nuotr.
Savifoto.lt nuotr.

Renginio „Mis Aukštaitija“ organizatorė tikisi, kad šiais metais gražiausios Aukštaitijos merginos titulu pasipuošianti gražuolė bus supratingesnė ir ne tik pateisins gražuolės vardą, bet ir tinkamai atstovaus Aukštaitiją įvairiuose renginiuose.

 Renginys „Mis Aukštaitija“ vyks gegužės 22 d. „Cido“ arenoje. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai