Mirė kantri muzikos žvaigždė Lynn Anderson

Lynn Anderson / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-01 14:03
Kantri muzikos veteranė Lynn Anderson mirė, jai buvo 67 metai.

Dainininkė, kaip pranešama, po atostogų Italijoje buvo paguldyta į ligoninę dėl plaučių uždegimo, o ketvirtadienį vakare ją ištiko širdies smūgis ir Vanderbilto universitetiniame medicinos centre Našvilyje (Tenesis) buvo konstatuota jos mirtis.

L.Anderson seneliai buvo dainų kūrėjai Casey ir Liz Andersonai, kurie parašė Merle‘o Haggardo hitus „(My Friends Are Gonna Be) Strangers“ ir „I'm a Lonesome Fugitive“.

Jos debiutinis singlas „For Better or for Worse“ su Jerry Lane‘u sėkmės 1966 metais nesulaukė, bet vėliau sėkmę jai atnešė dainos „Ride, Ride, Ride“ ir „If I Kiss You (Will You Go Away)“.

Visame pasaulyje ji išgarsėjo daina „(I Never Promised You a) Rose Garden“, kuri 1970-aisiais buvo didžiulis hitas, o neseniai jos kūryba buvo įtraukta į Reese Witherspoon ir Sofios Vergaros komedijos „Karštos gaudynės“ (Hot Pursuit) garso takelį.

L.Anderson buvo nominuota „Grammy“ už 2004-ųjų „Bluegrass Sessions“. Paskutinis jos albumas, „Bridges“, buvo išleistas šių metų birželį.

Vėlesnius jos karjeros metus temdė teisinės problemos: nuo 2004-ųjų, kai Teksase buvo apkaltinta vairavimu apsvaigus, ji nesyk buvo areštuota, o praėjusį kartą jos pavardė antraštėse mirgėjo 2014-aisiais, po vieno nereikšmingo eismo įvykio. Ji buvo apkaltinta vairavimu apsvaigus ir gydėsi dėl piktnaudžiavimo alkoholiu Betty Ford centre Kalifornijoje.

Liko trys dainininkės vaikai iš pirmosios, nuo 1968 iki 1977 metų, santuokos su muzikantu Glennu Suttonu ir antrosios santuokos su Luizianos naftininku Haroldu Streamu III, kuri truko nuo 1978 iki 1982 metų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Mirtis Aktualu

Naujausi straipsniai