Mirė buvęs grupės „Broliai Aliukai“ narys Kęstutis Kazakevičius

Kęstutis Kazakevičius / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-27 12:30
Pirmadienį mirė buvusios populiarios grupės „Broliai Aliukai“ narys Kęstutis Kazakevičius. Vyrui buvo 59-eri. Kaip Žmonės.lt sakė kartu su K.Kazakevičiumi dainavęs Laimutis Purvinis, jo kolegai pirmadienį paryčiais sustojo širdis.

Laimučio Purvinio teigimu, Kęstutis Kazakevičius jau kurį laiką gulėjo ligoninėje. 

„Esu sukrėstas šios žinios. Jis buvo mano geras draugas. Sunku žodžiais apsakyti, kaip jaučiuosi. Jį ir kaip žmogų, ir kaip draugą, ir kaip dainininką prisimenu tik gerai ir labai gerai“, – Žmonės.lt sakė L.Purvinis.

Dainininką geru žodžiu prisiminė radijo ir televizijos stočių savininkas, ne vienerius metus su K.Kazakevičiumi dirbęs Kęstutis Pūkas.

„Broliai Aliukai buvo dainoriai iš tautos. Jie buvo dainos nešėjai, kurie nebijojo saugumo, nebijojo dainuoti apie drąsius dalykus. Kęstutis kaip žmogus buvo didelis patriotas, nebijojo išreikšti savo nuomonės, draugiškas, nekonfliktiškas, visuomet geros nuotaikos“,  – Žmonės.lt sakė K.Pūkas. 

1981 metais įkurtoje grupėje „Broliai Aliukai“ dainavo Kęstutis Kazakevičius ir Evaldas Melnikas. 1996 metais E.Melnikas subūrė grupę „Pusbroliai Aliukai ir sesutė Silvija“. 

Pasak K.Pūko, atlikėjas K.Kazakevičius jau maždaug dešimt metų nedalyvavo aktyvioje muzikinėje veikloje ir rengdavo tik pavienius koncertus.

K.Kazakevičius antradienį bus pašarvotas Kauno laidojimo namuose „Rimtis“.

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai