Mios vyras Nerijus Antanavičius apie vestuvių fotosesijos Užutrakyje skandalą: ką padarėme ne taip?

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Nerijus Antanavičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-28 20:27
Užutrakio dvaras Trakuose lankytojams atviras ištisus metus. Čia suvažiuoja ir turistų, ir nuo šurmulio norinčių pabėgti miestiečių, o kerinčios gamtos apsuptyje, ypač vasarą, įsiamžinti nekantrauja jaunavedžiai. Savo vestuvių fotosesiją čia surengė ir dainininkė Mia – kas galėtų pagalvoti, kad tokia atrakcija galėtų kam užkliūti? Tačiau užkliuvo...

Trakų nacionalinio parko direktorius Gintaras Abaravičius po Mios ir Nerijaus vestuvių fotosesijos supyko ir inicijavo naują mokestį už fotosesijas.

Dabar Trakų nacionaliniam parkui priklausančiame Užutrakio dvare iki 10 žmonių grupės čia mokės 60  eurų už fotosesiją. O didesnės nei 10 žmonių – net 150 eurų.

Tačiau Mios vyras, verslininkas Nerijus Antanavičius stebisi – ką jiedu padarė ne taip?

Dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios ir verslininko Nerijaus Antanavičiaus vestuvės vyko birželio pradžioje. Susituokė jiedu Vilniaus Santuokų rūmuose, šventė Trakuose.

Prieš vakarienę surengė tradicinę vestuvių fotosesiją – nuvyko į Užutrakio dvarą ir fotografui papozavo.

Viskas vyko, rodos, sklandžiai. Tačiau po vestuvių prabėgus kelioms savaitėms Trakų nacionalinio parko direktorius Gintaras Abaravičius, bendraudamas su TV3 žiniomis, Mios vestuvinę fotosesiją ne pačiais gražiausiais žodžiais linksniavo ir pritarė idėjai tokias fotosesijas apmokestinti. 

„Gulinėjasi ant mūsų gazonų ir net nepaklausia, ar galima. Ponia Mia čia taip pat darė fotosesiją, ir tuo metu kaip tik buvo nupurkštas gazonas chemikalais nuo dobilų. O ji tuo metu išsiskleidusi suknelę čia pozavo – nei klausė, nei ką“, – TV3 žinioms piktinosi  G.Abaravičius.

Žmonės.lt susisiekė su N.Antanavičiumi. Vyrą nustebino direktoriaus komentarai: kodėl negalima fotografuotis vietoje, kuri yra vieša ir visų lankytojų? Maža to, jokių įspėjamųjų ženklų, pavyzdžiui, kad negalima ant pievos lipti ar gazono paliesti, nebuvo. Tai kodėl negalima?

„Mes padarėm vieną nuotrauką ant žolės. Ten net nebuvo žmogaus, kurio būtų galima paklausti, galima čia eiti ar ne. Tik vėliau atbėgo lyg sargas ir pasakė, kad čia lipti negalima. Padarėme vieną nuotrauką ir nuėjom nuo žolės. Nebuvo jokių ženklų, kad čia eiti negalima. Nemanau, kad padarėme nusižengimą“, – Žmonės.lt sakė N.Antanavičius.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Verslininkas nesupranta, kodėl ant pievos nebuvo galima lipti, ir įžvelgia pačių dvaro darbuotojų klaidas: „Čia valstybės žemė, ant jos galiu ir aš, ir Petras, ir Antanas vaikščioti. Be to, nėra jokių ženklų, kad ten, pavyzdžiui, ypatingi augalai auga, ar šiaip mindyti negalima. Galų gale, ir tas žmogus, pradėjęs ant mūsų rėkti, turėtų prisistatyti, kas jis toks, gal net pažymėjimą parodyti, o ne atėjęs rėkauti. Juk aš nežinau, kas ir kodėl ant manęs šaukia.“

Nebuvo jokių ženklų, kad čia eiti negalima. 
Nemanau, kad padarėme nusižengimą.

Nerijus sako, labai norint ir patys su Mia galėtų prisistatyti kaip nukentėjusieji.

„Jeigu jie galvoja, kad per mus patyrė kokią nors žalą, tai ir mes galime galvoti, kad patyrėme, pavyzdžiui, moralinę. Atėjo neprisistatęs žmogus, aprėkė, sugadino nuotaiką, šventę... Normalu? Mes nieko blogo nepadarėme. Dabar mus išviešino kaip kažkokius gamtos niokotojus“, – apgailestauja N.Antanavičius.

Paklaustas, ar pritartų mokesčiui už vestuvinę fotosesiją, verslininkas nusijuokė: „Mūsų vestuvių daugiau nebus – gali ir apmokestinti. Dabar aktualu tiems, kas dar tik planuoja tuoktis. Tik tegul susitvarko aplinką dvare. Nemanau, kad ji jau taip sutvarkyta, kad būtų galima imti mokestį.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai