Minia „Sel“ gerbėjų Kaune plūdo į grupės koncertą „360“

„SEL“ gerbėjai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-05 19:01
Šeštadienio vakarą dar gerokai prieš grandiozinį SEL koncertą į „Žalgirio“ areną plūdo tūkstantinė gerbėjų minia.

Likus daugiau negu pusantros valandos iki numatytos renginio pradžios ištikimiausi gerbėjai jau būriavosi eilėse prie įėjimo į „Žalgirio“ areną.

Ir ne veltui: šį pasirodymą Kaune grupė „Sel“ vadina ne tik didžiausiu, bet ir brangiausiu iš visų, kuriuos kada nors rengė. E.Dragūnas skelbėsi į šį koncertą investavęs net 400 tūkst. eurų.

Likus kelioms dienoms iki koncerto grupė „Sel“ išplatino pranešimą, kuriame rašė, kad išgirsti grupės pasirodymą ketina net 21 tūkstantis gerbėjų – bilietai į renginį iššluoti. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Egidijus Dragūnas šokdina tūkstančius gerbėjų – griaudi brangiausias „Sel“ koncertas

Solveiga Mykolaitytė „Sel“ koncerto scenoje gundė Egidijų Dragūną

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šou „360“ kūrė net 200 žmonių komanda – garso, šviesų, scenografijos, choreografijos bei šokio profesionalai ir kiti. 

„Sel“ pasirodymą šįkart apšildė užsienietis. Specialiai į Lietuvą dėl šou „360“ iš Didžiosios Britanijos atvyko vietos žvaigždė Hilton Caswell – puikiai žinomas didžėjus ir prodiuseris.

Tuo tarpu pats E.Dragūnas gerbėjams pasirodė su aštuonių muzikantų grupe. Dar prieš koncertą „Sel“ gerbėjams jis žadėjo ne tik atlikti naujausius hitus, bet ir grįžti prie grupės ištakų, be to, buvo paviešinęs vaizdo įrašą iš repeticijos prieš koncertą: šis davė gerbėjams užuominą, kad šįkart E.Dragūno muzika nuskambės kitaip: jis nevengs ir roko stiliaus elementų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai